miskapr

Na jakém online obchodu se dá nakupovat bez poštovného? (pouze adresy, kde se nemusí platit převodem)

nebo za malé poštovné

Nejlepší odpověď
Bedy

Zde pomůže napříkald srovnávač cen Heureka.cz, kde je uvedena cena a pod tím poštové. Kde je poštovné zdarma, je to tam výrazně zeleně napsané.

Další odpovědi
lexx

Je to možné, nad určitou cenu zásilky je doprava zdarma anebo se cena dopravy (poštovného) přičte na faktuře k ceně výrobku a uvede „doprava zdarma“ zákazník se na to často chytne. Protizákonné to není, volný trh…
Doplňuji:
Pokud si zvolíš platbu „na dobírku“ tak zaplatíš speditérovi (například PPL, IN-TIME, DPD…) až v okamžiku převzetí zboží.

JájsemRaibek

Na jakém? internetovém.
Na kterém? No třeba levneelektro, některé položky mají bez dopravy.

McArthur

Téměř každý e-shop má poštovné zdarma od určité částky, která je většinou 1000,– Kč, 3000,– Kč, 5000,– Kč nebo 10000,– Kč.

Nejlépe je na tom T.S.BOHEMIA (www.tsbohemia.cz), která má dopravné zdarma při nákupu nad 500,– Kč (dříve tuto hranici neměli a poštovné bylo zdarma i na nákupy za pár korun).

Když už ale budeš hledat, ještě se mrkni na doběrečné, které v některých e-shopech není nezanedbatelnou položkou.