Malvína

Na jaká zajímavá místa v Luhačovicích?

Máte nějaké osobní tipy? Webové stránky jsem samozřejmě navštívila, ale znáte to, zkušenosti ostatních jsou k nezaplacení.
Co je dobré nevynechat? Jaká restaurace stojí za vyzkoušení? Bydleli jste v dobrém hotelu nebo penzionu? Dejte mi tip 🙂 Ráda bych podotkla, že se na návštěvu chystám v únoru nebo březnu, takže místa a aktivity dle tohoto období.
Díky!

Nejlepší odpověď
hapiky

Ano. Malebné lázně.

Další odpovědi
Ametyst

V Luhačovicích stojí za to navštívit kolonádu, kde je pramen Vincentky, krásná galerie, cukrárna i restaurace. Blízko je pěkné ubytování v lázeňském domě Smetana. To je asi 1 km od centra města, kde jsou pěkné kavárny, čajovna s dárkovými předměty „Jizba“ (2 domy pod hotelem Alexandria) na hlavní třídě, a spousta obchůdků. Na konci hlavní třídy na rohu, než se zahne směrem k nádraží, je skvělá kavárna-cukrárna.
K přehradě je to asi 4 km a turistický vláček ještě jezdit nebude, ale za hezkého počasí je to pěkný výlet.

Edison

Google jich nabídne MRAKY!!!

Malvína

Díky, Ametyst. Přínosná odpověď dle mého gusta! 🙂

Ametyst

Není zač, Malvíno, ráda jsem poradila. Ještě bych měla dodat, že v hotelu Palace (monumentální budova u kruhového objezdu nad hlavní třídou, naproti je parčík a radnice) je možné využít různých léčebných procedur, vodoléčby, bazénu, rehabilitačních cvičení atd.

Malvína

Děkuji, děkuji! Jde vidět, že Luhačovice máte v malíčku 🙂

Ametyst

V malíčku ne, ale líbí se mi, že je tam asi tak o 8 st.C tepleji než u nás pod horami.:-) Pro mě to je takové malé Maďarsko tím klimatem.:-)

Malvína

Co to je zas za odpověď, Edisone?! Nepíšu snad hned na začátku, že jsem web použila, ale chci, aby se někteří podělili o své osobní zkušenosti? Je to tak těžké pochopit?

Malvína

Hapiky, našla jsem jen Sluneční, Centrální. Malebné ne. Teda pokud to není nějaký fórek… 🙂 Poprosím o radu, kde hledat. Děkuji!

hapiky

Vepište odhttps://www­.google.com/tra­vel/hotels/Lu­ha%C4%8Dovice/en­tity/CgoI_LSo3JeV­zb4kEAE?g2lb=25025­48%2C4208993%2C4254308%2­C4258168%2C4260007%2C427­0442%2C4274032%2C4291318­%2C4305595%2C4308216%2C4­314846%2C4315873%2C43179­15%2C4328159%2Cpo­věď…

Malvína

Děkuji. Sanatorium Miramare vypadá opravdu dobře.