mosoj

Na co to je ?

Při bušení do klávesnice při otevřené stránce na Odpovědích mně vyskočilo toto okno. K čemu to slouží a je to normálně přístupné ?
http://img.na­dapenny.com/t20/111­75/nadap140018585­690230.jpg

Nejlepší odpověď
lukas.lukas

Toto jsou detaily stránky (nevim jak by sem to mel nazvat)

Další odpovědi
MrGandy

Ano je to normálně přístupné. V opeře stačí pravým tlačítkem otevřít celý zdrojový kod…

  • takto je možno stáhnout soubory typu css, obyčejné složky, apod.
  • Jinak ještě jednou, ano je to normálně přístupné … pokud by ses toho chtěl dozvědět víc, můžeš mi napsat na skype (gandy-filip)

mosoj

MrGandy" Děkuji za nabídku. Toto vysvětlení mně stačí. Hlouběji do programování již nepůjdu. Na to jsem již starý a není na to čas.