Zlatý

Na co si dávat pozor v obchodním řetězci ?!

Včera jsem nakupoval v jistém ....landu a to v oddělení O-Z . Vložil jsem na digitální váhu cibuli,stiskl příslušný obrázek a objevila se celková hmotnost a cena. To bych nebyl já,abych to nezkusil na jiné váze a dobře jsem udělal.Ta první váha totiž ukazovala o 0,054 kg více než na té druhé. Vrátil jsem se k té první a zjistil,že i přesto,že váha byla čistá,tedy bez zatížení,ukazovala zmíněných 0,054 Kg. To mě namíchlo,zašel jsem na informace a žádal jsem aby přišla kompetentní osoba. Než přišla,mezím se na váze objevilo logo OS a provádělo opravu. Poté mi bylo poděkováno za upozornění na chybu v systému. Tak proto si dávejte pozor,zda je váha v nulových hodnotách. Já vážil jen cibuli za 6,9 za kg a přišel bych o nějakých 40 haléřů,ale pokud by táto váha vážila v neprospěch spotřebitelů.den,dva,týden....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

no vidíte.
a to ešte neviete, že keď tú cibuľu nespotrebujete do 3 dní, začne hniť.

Další odpovědi:

Zlatý

Hm, to je něco...
Připomnělo mi to jednu babiz... starší paní, která se na Pražačce dohadovala s prodavačkou kvůli špekáčkům. Vytrvale požadovala, aby lahůdkářka odstranila ten hliníkový spojováček, který nechce platit, když kupuje jen dva buřty. Což o to, lidé ve frontě se náramně pobavili a musím dodat, že tak asertivní prodavačku jsem nikdy v životě neviděla.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.