Petrscz

Je reálné vydělávat si remixováním písniček na YouTube?

Myslíte, že když budu remixovat písničky na PC a zároveň je dávat na YouTube, že se ze mě může stát známější člověk a tím pádem si vydělávat? Děkuji. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Těžko – takového ´plevelu´ je plný net (myslím obecně) a nikdo – žádný ´hudební manager´ – s kouskem zdravého rozumu – v takové žumpě nebude hledat talenty…
😉
Musíš si zvolit jinou formu propagace – nabízet svou produkci v klubech, po hospodách, na festivalech…

Další odpovědi
Kankys

Musel bys být fakt dobrej.

MrnousakCZE

když budeš dobrej, a bude se na tebe hodně lidí dívat, youtube ti začne dávat peníze ale začnou ti do videí dávat reklamy, např. pewdiepie je milionář

KulES

Věc se má takto – svá videa můžeš kdykoliv zpeněžit prostřednictvím obsahové sítě AdSense od Google. Zde je, ale potřeba být velmi obezřetný. Pro výdělek je nutné vlastnit živnostenské oprávnění. Vzhledem k tomu, že fakturuješ na zahraniční společnost tak se automaticky stáváš plátcem DPH! Většině lidí se pak toto nevyplatí a místo toho zkoušejí affil marketing. Tzn. doporučíš posluchače ke koupi a získáš provizi. Třeba za registraci do browser hry v affilu získáš od 7–60 Kč. Záleží hra od hry.

Petrscz

Díky, nic méně jak to mám dokázat?
To jsou na internetu poptávky?

anonym

Poptávky? – ani ne…
Musíš se sám cpát – ne čekat na ´pozvání´.
Nevím, kolik ti je, ale když kámoš chtěl hrát, oběhl několik místních hospod a po dohodě hrál pro pobavení hostů (sám si dělal i propagaci, hospodskej maximálně vyvěsil na web a ´Áčko´ před hospodu oznam o tom, že tehdy a tehdy hraje ten a ten). A hrál zadara (třeba za pivo).
Po čase – když už na jeho odpoledne-večery začali cíleně chodit lidi, i si něco vydělal (hospodští mohli zavést vstupné – 20, 30… – dřív to nešlo, měli by prázdné lokály).
A ještě po nějakém čase začal i dostávat pozvání – ale jen lokálně…
___
Uvědom si, že takových lidí jsou (deseti)tisíce – všichni ti, kteří se účastnili různých ´talentů´ a ´superstar´ by se takto (nebo podobně) chtěli živit…