dust8

Myslíte, že je tahle moje grafická karta do PC bohužel už asi po smrti viz obrázek?

No comment co se stalo, ale posílám screen…

Odpovědi
Dochy

Vidím ohnutej plech. To nic neříká o stavu karty jako takové.

elkon

My nejsme diagnostika. Hledej servis PC.

Filip84

Sorry, jako: Ty vidíš, na tom obrázku, nějakou grafickou kartu?

Já vidím:

  1. ohnutý plech,
  2. dva chladiče jako ze Simsona,
  3. dva ventilátory a
  4. teplovod?, asi, od toho processoru ku chladiči.

Tak grafická karta je – logicky – pod tím, co jsem vypsal, ne? No tak kdybys všecko to, co jsem vypsal, sundal, a pak by byla vidět, v místě čipu, ohořelá díra, no tak ano, to bychom Ti tady mohli napsat, že asi fakt je ta grafická karta unavena životem natolik, že už se jí nebude chtít pracovat. 👌😅

Ale jinak? Jak to máme vědět? 🤷‍♀️🤪😅

sarausa

Myslím, že to není počítačová grafika, i když vidím, že je velmi propracovaná. Suika game

Zedon Demoxi

Myslím, že to není ono. Budou zde karty, které budou odpovídat této řadě. Můžete hledat na oficiálních stránkách treeng. Taky to začínám zkoumat geometry dash lite

Ferriss

Je pravděpodobné, že vaše grafická karta je skutečně mrtvá. Obrazovka je zcela černá a není vidět žádný text nebo grafika. To je typický příznak immaculate grid mrtvé grafické karty.

Ferriss

Je pravděpodobné, že vaše grafická karta je skutečně mrtvá. Obrazovka je zcela černá a není vidět žádný text nebo grafika. To je typický příznak [url=https://im­maculategrid.i­o]immaculate grid[/url] mrtvé grafické karty.