Avatar uživatele
dust8

Myslíte, že je tahle moje grafická karta do PC bohužel už asi po smrti viz obrázek?

No comment co se stalo, ale posílám screen…

Zajímavá 0 před 361 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Vidím ohnutej plech. To nic neříká o stavu karty jako takové.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

My nejsme diagnostika. Hledej servis PC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Sorry, jako: Ty vidíš, na tom obrázku, nějakou grafickou kartu?

Já vidím:

  1. ohnutý plech,
  2. dva chladiče jako ze Simsona,
  3. dva ventilátory a
  4. teplovod?, asi, od toho processoru ku chladiči.

Tak grafická karta je – logicky – pod tím, co jsem vypsal, ne? No tak kdybys všecko to, co jsem vypsal, sundal, a pak by byla vidět, v místě čipu, ohořelá díra, no tak ano, to bychom Ti tady mohli napsat, že asi fakt je ta grafická karta unavena životem natolik, že už se jí nebude chtít pracovat. 👌😅

Ale jinak? Jak to máme vědět? 🤷‍♀️🤪😅

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sarausa

Myslím, že to není počítačová grafika, i když vidím, že je velmi propracovaná. Suika game

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zedon Demoxi

Myslím, že to není ono. Budou zde karty, které budou odpovídat této řadě. Můžete hledat na oficiálních stránkách treeng. Taky to začínám zkoumat geometry dash lite

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ferriss

Je pravděpodobné, že vaše grafická karta je skutečně mrtvá. Obrazovka je zcela černá a není vidět žádný text nebo grafika. To je typický příznak immaculate grid mrtvé grafické karty.

Avatar uživatele
Ferriss

Je pravděpodobné, že vaše grafická karta je skutečně mrtvá. Obrazovka je zcela černá a není vidět žádný text nebo grafika. To je typický příznak [url=https://im­maculategrid.i­o]immaculate grid[/url] mrtvé grafické karty.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet