Avatar uživatele
e1232851@trb

Myslíte, že je pro zákazníky rozhodná cena nebo kvalita služeb a výrobku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3127 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Jak u čeho a jak pro koho.

V dnešní době je asi rozumnější preferovat láci, protože
i dražší a kvalitnější výrobek krátce po záruční době „odejde“.
_____

Po přestěhování před cca čtrnácti lety jsem potřebovala najednou koupit více větších spotřebičů. Neměla jsem moc peněz a půjčovat jsem si nechtěla. Koupila jsem tedy to nejlevnější, co se nabízelo s tím, že vše postupně (že vše „neodejde“ naráz) nahradím kvalitnějšími výrobky. Zatím jsem nemusela nahradit nic, všechno včetně repasované pračky slouží bez jediné opravy…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Jak pro koho.To je docela těžká otázka ač zní tak jednoduše.Jsou firmy které jdou pod cenu a zákazník je nakonec zklamán.Např.v USA se takové firmy stávají podezřelé a ve výběrovém řízení mají malou šanci uspět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Nemuzu mluvit za ostatni, ale u mne je to tak, ze u zbozi, ktere potrebuju dlouhodobe funkcni, preferuji kvalitu a rad za ni priplatim (napr. kuze misto kozenky). U zbozi, ktere slouzi provizorne, preferuji cenu. Podle znacky vybiram jen na zaklade osobni zkusenosti nebo doporuceni duveryhodne osoby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jak pro koho.
Já zvažuji dobrý poměr ceny a kvality.
Také záleží na způsobu používání. Někdy stačí levná nekvalita, jindy preferuji dražší kvalitu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Jak u čeho a jak kdy – obvykle preferuju kvalitu, ale taky ne ´ať to stojí, co to stojí´…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

V dnešní době spíš cena.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek