e1232851@trb

Myslíte, že je pro zákazníky rozhodná cena nebo kvalita služeb a výrobku?

Nejlepší odpověď
ivzez

Jak u čeho a jak pro koho.

V dnešní době je asi rozumnější preferovat láci, protože
i dražší a kvalitnější výrobek krátce po záruční době „odejde“.
_____

Po přestěhování před cca čtrnácti lety jsem potřebovala najednou koupit více větších spotřebičů. Neměla jsem moc peněz a půjčovat jsem si nechtěla. Koupila jsem tedy to nejlevnější, co se nabízelo s tím, že vše postupně (že vše „neodejde“ naráz) nahradím kvalitnějšími výrobky. Zatím jsem nemusela nahradit nic, všechno včetně repasované pračky slouží bez jediné opravy…

Další odpovědi
ten který je

Jak pro koho.To je docela těžká otázka ač zní tak jednoduše.Jsou firmy které jdou pod cenu a zákazník je nakonec zklamán.Např.v USA se takové firmy stávají podezřelé a ve výběrovém řízení mají malou šanci uspět.

setapouch

Nemuzu mluvit za ostatni, ale u mne je to tak, ze u zbozi, ktere potrebuju dlouhodobe funkcni, preferuji kvalitu a rad za ni priplatim (napr. kuze misto kozenky). U zbozi, ktere slouzi provizorne, preferuji cenu. Podle znacky vybiram jen na zaklade osobni zkusenosti nebo doporuceni duveryhodne osoby.

ReHu

Jak pro koho.
Já zvažuji dobrý poměr ceny a kvality.
Také záleží na způsobu používání. Někdy stačí levná nekvalita, jindy preferuji dražší kvalitu.

gecco

Jak u čeho a jak kdy – obvykle preferuju kvalitu, ale taky ne ´ať to stojí, co to stojí´…
😉

štamgast

V dnešní době spíš cena.