Monyszek

Myslíte, že čas od času hledají supermarkety nějakou výpomoc na víkendy?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, podívej se třeba na www.jobs.cz , do ´sekce´ Brigády, poměrně často jsou tam nabídky krátkodobé práce typu doplňování regálů nebo inventur.

Další odpovědi
anonym

Sousedčina dcera kdysi byla v Lidlu na brigádě o prázdninách. Teď je na vysoké škole a o víkendech tam pravidelně vypomáhá. Osvědčila se a v prodejně jsou rádi, když s ní mohou počítat. Takže ta možnost tady je.

Questman

Pokud hledáš příležitostnou­/sezónní brigádu tak na internetové portály typu jobs.cz, hyperinzerce.cz, brigady.cz apod. vůbec neber zřetel. Nabídky jsou zde téměř vždy neaktuální, falešné a často i nelegální (na černo). Pokud hledáš brigádu v supermarketu, zeptej se přímo na prodejně buď u pokladny, odkud tě nejspíš pošlou k vedoucí prodejny anebo na infocentru. Pokud jde o brigády, dodnes platí že osobní dohoda je nejlepší cesta. Zkus klidně i některé podniky ve tvém okolí (továrny, chráněné dílny) kde si můžeš snadno přijít ke slušnému přivýdělku za minimální námahy (nejlépe kompletace zboží). POZOR! Pokud chceš brigádu v kterémkoli obchodě, musí ti být nad 18 let! V podnicích typu dílen pak stačí věk nad 15, někde nad 16 let.