Retko

Myslite si, ze Avast je lepsi nez NOD32?

Ptam se, jelikoz jsem se koukal na stahuj.cz, a AVast tam ma 5hvezdicek a pres 6000hodnoceni, a NOD jen 4 hvezdy a neco kolem 2000hodnoceni.

Jinak pro me je kriterium na prvnim miste to, aby nezpomaloval pocitac, a aby nasel nejvice viru.

Nebo jestli neznate nejaky aktualni zebricek antiviraku?

Nejlepší odpověď
Michal

Není,protože viditelně zpomaluje Počítač.Te je moje zkušenost. he he

Další odpovědi
libuska

Ja jsem měla Avast cca 3× a vždycky jsem ho odinstalovala po pár dnech,protože čekání na načtení stránky bylo na mrtvici.Za mě tedy Avast NE.Libuška

honza19hk

zkus AVG -ale vetšinou každý antivir ti ten comp trochu zpomalí- na dosu známé viry stačí ale když tě někdo hackne tak ti je i nejlepší antivir na Ho…

avast dost často zaviňuje padání systému -já měl originál a vyhodil jsem ho -protože mě spadnul sytém a už jsem ho nerozchodil musel jsem ty visty přeinstalovat
s Avastem mám špatný zkušenosti AVAST ANI ZADARMO!!!!!!!!!!