Myš asi probíjí

Zdravím,mám takový pocit že myš nějak při klikání probíjí.Dá se to nějak vyčistit či opravit nebo si mám vzít rukavice 😁

Nejlepší odpověď
Mapel

Myš se vyrábí plastová a probíjení je divné. Dále je napájena bezpečným napětím, tam nic nepoznáte. Je to stejné jako když uchopíte baterii mezi dva prsty. Nic neucítíte.

Teoretická úvaha je, že by došlo k průrazu oddělovacího transformátoru, i když dnes se používají spínané zdroje, ale to by odešel celý počítač. Zkus potlačit pocity a popiš přesně celou situaci.

Další odpovědi
led

Pocit prebíjania môže spôsobiť statická elektrina z oblečenie, koberca a pod.

SpiderRoy

Moc hraješ Counter-Strike :D