sarinks258

Můžu stáhnuté video dát na youtube?

Ahojky,stáhla jsem si jedno video,které na youtube není.Tak jsem se rohodla,že ho tam nahraju já.Jenže nevím,jestli se dá stáhnutý video nahrát na youtube,jestli ano,tak jak to mám udělat?

Nejlepší odpověď
Dochy

Obecně můžeš šířit (a tedy i nahrávat na youtube) jen ta videa, ke kterým máš práva. Takže buď jseš jejich autor, máš od autora k tomu svolení, nebo autor video zvěřejnil pro volné šíření.

Další odpovědi
Braník

cozí videa na youtube nedávej,můžeš být stíhána za porušení autorských práv vlastníkem videa,pokud jsi majitel videa,tak ano

badisko

jak to udelat se dozvis primo tam..nebo tady mas tutorialy ..http://www.go­ogle.ie/search?cli­ent=opera&q=tu­torial+na+nah­rani+videa+na+y­outube.com&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#client=o­pera&hs=WOu&chan­nel=suggest&scli­ent=psy-ab&q=tutorial++nah­ravani+videa+na+y­outube.com&oq=tu­torial++nahra­vani+videa+na+y­outube.com&gs_l=ser­p.12…13770.21415­.1.23958.4.4.0­.0.0.2.199.621­.1j3.4.0…0.0…1c­.1.12.serp.Z3FY_Sef_HI­&psj=1&bav=on­.2,or.r_qf.&bvm=bv­.45960087,d.ZGU&fp=34c7­3b9896f791a8&biw=1020&bi­h=591 no a nahrat ho tam muzes kdyz ho nebudes vydavat za sve a uvedes zdroj..informaci kdo ho natocil …
Doplňuji:
o zapomel jsem bylo by lepsi kdyby jsi to mela povoleno od toho kdo to natocil…aby jsi neporusila autorska prava …