vivatis

Můžu dělat weby na hry?

Já mám takový zvyk že když se mi nějaká hra na PC líbí tak na ní udělám web.Pod doménou třetího řádu takže něco.něco.cz je to povolené?Na webu mám napsané že se jesná o fan page, ale i tak se radši ptám.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud ta hra je freeware/open-source nebo demo a splníte podmínky serveru, proč ne, ničemu to nevadí.
Osobně – takové weby moc dlouho nevydrží a mají prakticky nulovou návštěvnost…
Radši si zřiďte účet na Skydrive.com nebo Dropbox a tam si to nahrajte.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Psát web můžeš o čemkoliv, pokud nebudeš porušovat autorská práva například kopírováním článků nebo uploadováním dané hry (v případě, že není freeware)

Acer

Já mám taky web o hrách a nic co by mi zabraňovalo není, dokonce mám i odkaz na seznam.cz, je to tento web http://www.hry­arady.8u.cz/