můžete mi někdo poradit s Paypal?

Paypal mi zastavil účet a chce po mně jako Proof of address – Utility Bill, což je účet za vodu, elektřinu nebo plyn. Já mám účet za elektřinu, ale je na něm můj druhý účet. Mám totiž dva účty a ten první jsem registrovala na paypal. Přes něj se však neposílá žádný Utility Bill, pouze na druhém. Proto se ptám, jestli nebude vadit, kdybych jim poslala účet za elektřinu, i když na něm bude neregistrovaný ú­čet.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak to nevím, já mám ověřený účet u paypal pomocí platební karty, zkusil bych ověřit platební kartu.

Další odpovědi
anonym

internet;
Předpokládám, že jste právě přijeli do Spojeného království, žije s někým jiným a nemají účet za elektřinu na vaše jméno nebo nájemní smlouvy. Jak můžete poskytnout důkaz o vaší adresu?

Existují dva způsoby, jak můžete legálně získat doklad o bydlišti na vaše jméno, aby si otevřít bankovní účet, získat zaměstnání a práci.

První a zdaleka nejjednodušší je jít na poštu a požádat o prozatímní řidičský průkaz, pokud máte nárok.

Budete potřebovat poplatek ve výši cca 45,00 liber a pasové fotografii. Poslat tento off DVLA, a obvykle do dvou týdnů, měli byste dostat své prozatímní řidičský průkaz, a to může být použito jako platný doklad o vaší adrese.

Druhý způsob, jak můžete získat doklad o bydlišti ve Velké Británii, je mluvit k osobě, které žijí s.

Mohou být schopni volat jednu ze svých rozvodných společností (telefonní společnosti náhodou být jednodušší přístup) a vysvětlit, že od tohoto okamžiku by měl být plakáty na vaše jméno. Nemusíte dělat nic jiného.

Bohužel, vycouvat s touto strategií je, že to může trvat alespoň jeden měsíc, aby si to změnit show ion účet jako oponovat na dva týdny ve výše uvedeném případě.

Jakmile přijde účet ukazující vaše jméno, můžete ho použít předložit bance, GP nebo úvěr společnosti jako doklad o adrese.

Pokud jste firma nebo živnostník a potřebuje doklad o bydlišti, existují firmy, které by mohly poskytnout vám virtuální adresu za poplatek.

Zdroj: http://transla­te.google.com/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.get-uk-jobs.com/proof-of-address.html&e­i=aAEFTfngIZeX4gat­vMjvCQ&sa=X&o­i=translate&ct=re­sult&resnum=2&ved=0C­CEQ7gEwAQ&prev=/se­arch%3Fq%3DPro­of%2Bof%2Baddres­s%2B-%2BUtility%2BBi­ll%26hl%3Dcs%26cli­ent%3Dopera%26hs%3DFB­q%26rls%3Dcs%26prmd%3Div