mikee.nikee

Můžete mi doporučit tyto e-shopy ? www.focalprice.com/ ..... dx.com/

A jaké s nimi máte zkušenosti ? děkuji

Odpovědi
Orange

Z druhého jmenovaného jsem toho už koupil dost. Většinou ale drobnější věci, na něco dražšího bych si asi netroufl. Na dobírku zde zapomeň.

Jsemtady

Osobne tyto neznam.
Alespon doporucim nikdy na netu neplatit nic predem,jedine na dobirku s kontrolou pri prevzeti.
U zahranicnich eshopu je potreba pocitat s problemy pri reseni reklamaci. Kdyz se drzim dobirky a cz eshopu tak nikdy nemam problem.