fortin

Může programátor tyhle stránky vylepšit?

Například by přibylo jedno tlačítko Spam. Po označení otázky jako spam by se nezobrazovala ale nadpis otázky by byl bledým písmem. Nechyběla by možnost zobrazit otázky označené jako spam. Každý by měl ale možnost označenou otázku ‚odoznačit‘.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Nemuselo by to být špatné (na Youtube to funguje dobře, ale tam se jedná o spam jako jsou reklamy…).

Ale jak znám tu českou povahu, našli by se lidé, kteří by to zneužívali. Takže bych navrhoval transparentnost označování – zobrazilo by se jméno těch, kteří otázku označili.

Další odpovědi
standa

Doporučuji jediné účinné řešení, napište svůj podnět na „vylepšení“ provozovateli na info@odpovedi.cz.

Věřím, že vám odpoví, jám dobré zkušenosti 🙂