Kim12345

Může někdo zjistit, že jsem se mu díval na facebookový profil?

Odpovědi
ivzez

Nemůže, a to ani prostřednictvím nějaké „aplikace“.
Je to jedna ze zásad, kterou FB stále dodržuje.

Arachis,
ve sloupci „Můžete znát“ se zobrazují „přátelé přátel“. Navštívíte-li něčí profil,
může se Vám dotyčná osoba objevit v „Můžete znát“, ale Váš profil se jí nezobrazí. Jedině, že byste měli společné přátele. Ale ani pak ze zobrazení nelze usuzovat na návštěvu profilu (to si FB „hlídá“).

_______

@ Mc Merkurion:

„InitialChatFri­endsList“ je podle mne seznam přátel,
s kterými člověk komunikuje prostřednictvím chatu,
nikoliv seznam návštěvníků profilu ani z řad přátel, ani ostatních…

Lamalam

Kydž tě u toho nechytí, tak to zjistit nemůže.

arachis

FB se tu řešil nedávno,sice to nepozná,ale pak se mu můžete zobrazit v takové to LIDÉ ,KTERÉ MOŽNÁ ZNÁTE.

Mc Merkurion

…všechno jde,jen hadi se musej plazit,protože nemaj nožičky…

trochu si počti:

http://www.mi­ridia.cz/2013/12/­jak-zjistit-kdo-si-prohlizi-muj-profil.html

každý věří,čemu chce…
@ivzez:
já neříkám tak ani tak,ale za nás se říkalo: nepřítel naslouchá,natož dnes,zjistit se dá vše,a takovejch co slibovali,a pak se provalilo,že kecaj už bylo…
…co je 100%?