Pokročilý

Může mi kamenný obchod objednat výrobek ?

Konkrétně obchod dm, kde prodávají kokosový olej, ale já bych potřebovala místo 200 ml 700 ml, protože to je mnohem výhodnější, jenže těch 700 ml se sežene jen na internetu a v dm ho nemají, myslíte,že by mi to v obchodě dm objednali, když je to uplně stejný výrobek od stejného výrobce, ale ve větší verzi ? Děkuji :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Bude rozumnější zeptat se přímo v obchodě.

Další odpovědi:

Zlatý

Zakázáno to nemá, tedy může.
Záleží ale jen na prodejci, zda ti vyjde/nevyjde vstříc. Zkus to proto!
Doplňuji:
P.S: s prominutím nechápu tvoji logiku ptát se laiků zde, nikoliv přímo v konkrétním obchodě profesionálů, kteří jako jediní mohou odpovědět fundovaně a přímo na místě nákupu :-(

Problém by to být neměl. Otázkou je pouze podmínka dodavatele v jakém balení může prodejna výrobky objednávat. Pokud prodejna objedná celé balení, tak to problém určitě nebude. Jeden kus by problémem být mohl. Chce to zeptat se přímo v konkrétním obchodě.

Zlatý

U menším obchodů to možná funguje, ale u velkých marketů s nadnárodními majiteli je to téměř vyloučeno. Ověřil jsem si to na vlastní zkušenosti, kdy najednou řtězec Albert přestal prodávat jeden druh tuzemského jogurtu . Když jsem protestoval, bylo mně managerem řečeno, že z ústředí mají vymezeno jaké zboží a od kterého výrobce mohou právě objednávat. Jelikož dodavatel předmětného jogurtu odmítl akceptovat diktovanou cenu, byl jeho výrobek do doby než se podřídí, vyloučen z nabízeného sortimentu a to bez ohledu na mínění zákazníků.
Doplňuji:
-/ omlouvám se za překlepy.

Zlatý

Když budou chtít, tak objednají.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.