Stařík2

Může být wifi zapnutá celou noc, nebo je to ze zdravotních důvodů zbytečné, ba škodlivé?

Vypínat na noc wifi, nebo nechat zapnutou?

Nejlepší odpověď
Alesh

Hele, tak je to elektromagnetické vlnění sice slabé ale je. Každá jeho eliminace je dobrá. Pokud je wifi router v ložnici, pak bych ho asi vypínal. Zrovna tak není dobré mít mobil na nočním stolku. Spousta lidí řekne, že je to zbytečné řešit, ale kdoví, kde je vlastně ta pravda. Tak či tak vypnutím ušetříš za elektřinu, proč by měl router jet, když všichni spí a nikdo ten internet v tu chvíli nepotřebuje.

Další odpovědi
zjentek

Záleží, jak pro koho. Liší se to případ od případu. Citliví trpí, bezcitní necítí žádný potíže.

Edison

Vliv na lidský organismus NENÍ nijak prokázán. Je prokázán vliv při velkých výkonech, řádově stovky watů až kilowaty a to po hodně dlouhou dobu, v řádech desítek let. Vzhledem k tomu, kolik radiového smogu kolem nás je je tohle naprosto zanedbatelné.

Dochy

To vcelku nikdo neví. Vědci a „vědci“ se o škodlivosti malých dávek radiového záření stále dohadují. Pokud s tím není nějaká potíž tak to vypni. Pokud je to problém, tak to nech. Na něco stejně umřít musíš…

marci1

Já to vidím asi takto: pokud pomineme, jestli je to ze zdravotních důvodů škodlivé, či nikoliv (názory se různí), vyzařuje to vlny a pokud něco nepoužívám, tak to vypínám. I mobil dávám co nejdál od místa, kde spím či bdím. Doporučuje se alespoň 2 m. 🙂

briketka10

:) :)

orestez

Píšete hlouposti. Nevi, asi, 2 metry, možná. Co chcete eliminovat? Teplo?