Pokročilý

Může být v masně u řezníka regál s doplňkovým prodejem např. olej, cukr apod?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

K jednomu takovému řezníkovi, který má i doplňkový prodej základních potravin chodím, takže asi může.

Další odpovědi:

Pokud splňuje umístění potravin na prodejně a ve skladech hygienické předpisy, tak bez nejmenších problémů. V Kuníně je řeznictví, kde jsem mohla nakoupit masné výrobky, potraviny, cukrářské výrobky, ovoce a zeleninu. Vše bylo vždy ve velmi dobré kvalitě. Švagrová se tomu celé roky smála, protože když přijela na návštěvu a zeptala se odkud mám například krásné hrozny a já jí řekla "od řezníka", tak z toho měla opravdový záchvat smíchu. Nejvíc ji rozesmálo, když se takhle zeptala o dceřině svatbě na ovoce na stole a obložené mísy. Dorazilo ji, že i svatební dort byl "od řezníka".
Někteří prodejci se opravdu o své zákazníky umí velmi dobře postarat.

Zlatý

Může, u takového řezníka nakupuji.
Musí to být ale provedeno tak, aby z hygienických důvodů stejná osoba 'od masa' nebrala do rukou také ty doplňkové potraviny, zejména pak pečivo a peníze.
Zkušenost

Zlatý

U nás v prodejně ryb mají i rohlíky,těstoviny,hořčici a další potravinářský sortiment+sice ne všeho druhu,ale základ ano.

Samozřejmě. Já osobně bych to ocenila. Při si koupi masa, který nechávám až na konec, vždy na něco vzpomenu a musím zpět do potravin :-)

Zlatý

když o tom tak píšeš, tak mě napadlo, že jsem u řezníka, který by takového prodeje nevyužil, ještě nebyl. Je tam nějaká souvislost s těmi prostory na zdech, co má za regály

Pokročilý

Samozřejmě. Vždyť si uvědom, kolik regálů, kromě řeznického pultu, a s jakým zbožím je v supermarketech.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.