Avatar uživatele
anonym77

Musím při každém odeslání o potvrzení v servisu 24 napsat svůj e-mail?

V servisu 24 jsem odeslala peníze na účet,ale nenapsala jsem svůj e-mail,že chci potvrzení,že jsem to poslala.Musí tam vždy být napsaný?Co se stane,když nenapíšu svůj e-mail?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4167 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Údaj o emailu není povinný. Platba i bez tohoto zadání proběhne …pokud je k platbě dostatečný zůstatek a čísla účtů jsou správná!

Pokud šlo o platbu do jiné banky, může při takové platbě docházet ke zpoždění několika dnů. Než platbu zpracuje banka odesilatele a banka příjemce, mohou uplynout klidně i dva, tři dny.

Kontrolu o tom, kdy platba proběhla, najdete v transakční historii – vyhledání dle intervalu dní nebo účtu příjemce.

Nechápu, proč radíte, když o tom nic nevíte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Když nenapíšeš svůj meil nestane se nic, prostě nedostaneš na meil potvrzení o platbě. Když budeš chtít dostávat potvrzení o provedené platbě, otevři si servis24 a vlevo v modré liště najdi „Šablony plateb“ a rozklikni a objeví se „Přehled a založení“. Vpravo nahoře se objeví v modrém rámečku „Nová“, tam si můžeš udělat příjemce a nastavit si vše, tak jak potřebuješ k platbě, i svůj meil.
Jestliže chceš jen dopsat meil u již existujícího příjemce, tak v „Přehledu šablon“ máš „Domácí platby“, rozklikni si kterou potřebuješ a dole dej „Změna“ a meil si tam můžeš dopsat a potvrdit a už ho tam budeš vždy mít, aniž bys ho musela stále dokola vyplňovat.
Doplňuji:
Děcka, nepište tu blbosti, když o tom nic nevíte!

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lenča59

asi by se nic neodeslalo…ukázalo by se ti upozornění ať napíšeš tvůj email…možná ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McDragon_CZ

Neodešle se to a nejen to nedostaneš ani potrvzení o doručení bohužel jinak než vždy to vyplňovat není =) doufam že jmem pomohl =D
Doplňuji:
*než vyplňo…není jiná možnost =(

Upravil/a: McDragon_CZ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek