Musím při každém odeslání o potvrzení v servisu 24 napsat svůj e-mail?

V servisu 24 jsem odeslala peníze na účet,ale nenapsala jsem svůj e-mail,že chci potvrzení,že jsem to poslala.Musí tam vždy být napsaný?Co se stane,když nenapíšu svůj e-mail?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Údaj o emailu není povinný. Platba i bez tohoto zadání proběhne ...pokud je k platbě dostatečný zůstatek a čísla účtů jsou správná!

Pokud šlo o platbu do jiné banky, může při takové platbě docházet ke zpoždění několika dnů. Než platbu zpracuje banka odesilatele a banka příjemce, mohou uplynout klidně i dva, tři dny.

Kontrolu o tom, kdy platba proběhla, najdete v transakční historii - vyhledání dle intervalu dní nebo účtu příjemce.

Nechápu, proč radíte, když o tom nic nevíte.

Další odpovědi:

Stříbrný

Když nenapíšeš svůj meil nestane se nic, prostě nedostaneš na meil potvrzení o platbě. Když budeš chtít dostávat potvrzení o provedené platbě, otevři si servis24 a vlevo v modré liště najdi "Šablony plateb" a rozklikni a objeví se "Přehled a založení". Vpravo nahoře se objeví v modrém rámečku "Nová", tam si můžeš udělat příjemce a nastavit si vše, tak jak potřebuješ k platbě, i svůj meil.
Jestliže chceš jen dopsat meil u již existujícího příjemce, tak v "Přehledu šablon" máš "Domácí platby", rozklikni si kterou potřebuješ a dole dej "Změna" a meil si tam můžeš dopsat a potvrdit a už ho tam budeš vždy mít, aniž bys ho musela stále dokola vyplňovat.
Doplňuji:
Děcka, nepište tu blbosti, když o tom nic nevíte!

Pokročilý

asi by se nic neodeslalo...ukázalo by se ti upozornění ať napíšeš tvůj email...možná ;)

Neodešle se to a nejen to nedostaneš ani potrvzení o doručení bohužel jinak než vždy to vyplňovat není =) doufam že jmem pomohl =D
Doplňuji:
*než vyplňo...není jiná možnost =(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.