Dlostev

Musím kupovat hosting?

Trošku IT otázka. Musím kupovat i hosting, nebo stačí jen doména, když bude jen přesměrovávat na jiný web? Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí jen doména se správou DNS. DNS záznamy nasměruješ pak na web odkud chceš čerpat data.

Další odpovědi
Orange

K doménám se většinou malý FTP prostor dává…

Anna007

Můžeš to mít jako alias, většinou když si tu doménu koupíš od stejného hostingu, kde máš svůj web, tak by to mělo být zdarma. Nejlepší je ale mít hosting, kde můžeš mít neomezeně domén na jeden hosting včetně aliasů, třeba jako je Savana nebo Endora, ale je jich víc. Já mám takhle asi 15 domén na jednom hostingu.

anonym

Já si myslím, že v takovém případě by bylo asi nejlepší si nějaký ten webhosting pořídit. Přecejen v dnešní době to už není nijak drahá záležitost. Doporučuji mrknout třeba sem: https://www.nej­lepsi-webhostingy.cz/ mají tam hezky srovnané ceny a nabídky různých poskytovatelů hostingů.