xiperio

Musí bezdomovci platit koncesionářské poplatky?

Když nemá kde bydlet, je registrován na městském úřadě. Bydli třeba v zimě na ubytovně. Má povinnost platit za televizi a radio? Nebo automaticky nemusí? Nebo mu chodí pokuty a penále? Musí se někde odhlásit a doložit bydliště?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud nevlastní přístroj schopný přijímat rádio a TV, tak nemusí.

Další odpovědi
Dochy

A ty si myslíš že si někde na ubytovnu (pokud vůbec nějakou sežene) bude shánět telku? A ubytovací zařízení za TV a rádia musí platit podle reálného vybavení.

Pavelhad

Pokud žijí na ulici tak by asi neměly

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.