výr

Můj syn mě prosí o vystavení faktury pro banku ohledně úvěru

Co mám udělat, aby se můj syn neurazil, že mu nevystavím „falešnou“ fakturu na stavební práce s vysokou částkou, které jsem předtím nikdy nedělal. Nechci odvádět v příštím roce vyšší daň a vyšší zálohy na pojistné.

Nejlepší odpověď
Terryle

Vysvětlete mu to, jako jste to tady vysvětlil nám. Měl by pochopit, že byste si tím uškodil a proto se vám do toho nechce… nehledě na to, že falešná faktura není taky úplně čistá a „v pohodě“ věc, ne?