Avatar uživatele
Adam1597

Můj pc je pomalý a seká se prohlížeč

Dobrý den, před týdnem jsem přeinstaloval Windows že 7 na 10 protože se hrozně sekal, moc to ale nepomohlo navíc teď po instalaci se mi hrozně seka prohlížeč všechno celkem ok ale ten prohlížeč na videa se nedá koukat, zkoušel sem chrome, operu a edge a nic.vypnul jsem akceleraci, nainstaloval readyboost a nic, moc se v pc nevyznám tak bych potřeboval poradit. Co jsem tak zjišťoval tak bych měl vyměnit ssd disk za harddisk. Vůbec netuším ale jaký ssd vybrat.

Procesor Intel® Core™ i3–4170 CPU @ 3.70GHz 3.70GHz 2 jádra
Ram 8Gb

Zajímavá 0 před 44 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Zjavne máte veľa zapnutých programov a niečo zbytočne zaplňuje pamäť.
Zjavne v pozadí vám beží veľa programov.
Skontrolujte si:
1 – software – nastavenie Windows a bežiacich programov v pozadí a nepotrebné programy odstráňte
2 – hardware – preverte a aktualizujte potrebné obslužné programy pre používané zariadenia počítača.
3 – Pozor, niektoré zariadenia sú zjavne zastaralé a nie sú spôsobilé pre prácu s Win10,11. Budete sa musieť vrátiť k Win7,, pripadne použiť niektorý Linux, alebo spraviť „odtučňovaciu kúru“ tj. odstrániť všetko nepotrebné pre chod Win 10

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Adam1597

Bod 1 a 2 jsem zkoušel nejspíš to bude ta poslední možnost už je starý 9 let. Myslel jsem ze to bude diskem nebo procesorem ale ani jeden se pod zátěži nedostane nad 60%. Můžu nějak pc upgradovat? Pc je předinstalovaný, čistý, vše aktualizované. Vypadá to jako by nějaký komponent byl zastaralý.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet