Bloncka

Můj kocourek nedošlapuje dá se říct že kulhá

Dobrý den mám doma kocourka Mazlik. Je to venkovní kočka ale často je s náma doma. Dnes přišel domů a nedošlapuje, přesněji kulhá na přední levou nohu. Nevím co s ní má nic sem tam nenašla. Může to být jen dočasný nebo by bylo lepší zajít za veterinářem?
Všem moc děkuji za rady a odpovědi:)

Nejlepší odpověď
chudst

Odpovedela jste si sama: „muze to byt jen docasne, ale take nemusi“. Osobne bych par dni pockal, pokud by se to nezlepsovalo, pak za veterinarem zasel. Pokud mu na nohu sahnete, jak se projevuje? Pokud neskuci bolesti (jen vypada, ze mu to rozhodne neni prijemne), pak bude snad vse v poradku. Pokud bude skucet bolesti, pak s ni neco mit muze.

Další odpovědi
anonym

A jak je kocourek stary ? Mam pejska , 11 let a ma take velke problemy , boli ho klouby a kocicky to mivaji take . ( jako my lide – strasi ). 🙂 Jestli je nad 8 let stary , tak pak jsou na veterine vitaminky . A nebo se take nekde popral . 🙂

hanny 2

Kočky se ze všeho vylížou,možná si tam něco píchl,ale bude lepší s ním zajít k veterináři.

Pet51

Může to být banalita, která se dá snadno vyřešit a mohl si tam něco zapíchnout, tonse zanítí a potom bude brát 14 dní 2 x týdně antibiotika. Takže jestli do večera nebude OK, šup a ním na veterinu. Tím každopádně nic nezkazíš, zanedbáním úrazu, nebo zánětu ano.

Zdroj: www.kocici-utulek.cz