Avatar uživatele
werba

mozem odstranit program Yontoo 2.051 stane sa nieco?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3789 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Možná, že toho tam budete mít víc – stáhněte si program AdwCleaner z http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Po spuštění programu klikněte na tlačítko Scan a po dokončení prohledávání počítače rovnou klikněte na tlačítko Clean. Potom si zřejmě program vyžádá
restart počítače, který kliknutím na tlačítko OK potvrdíte. Po restartu skočte do Start-Počítač-Místní disk C:\ – tam uvidíte soubor AdwCleaner[S?].txt – to je výpis, který mi prosím pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz – výpis ukáže, jestli se podařilo vše odstranit nebo jestli tam ještě něco nezůstalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Psychotic

Stane se to, že budete mít v počítači o jeden škodlivý software méně. Yontoo je program/virus, který zobrazuje na některých internetových stránkách reklamy, které by tam jinak nebyly a které často odkazují na zavirované stránky. Zbavit se co nejrychleji. Neslyšel jsem, že by jeho odstranění mohlo způsobit problémy, právě naopak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rylon

Já vám závidím, protože mě to ani nešlo odinstalovat i když jsem odstranil složku na C: tak to tam furt bylo a musel jsem kvůli tomu přeinstalovat počítač…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet