werba

mozem odstranit program Yontoo 2.051 stane sa nieco?

Nejlepší odpověď
Bedy

Možná, že toho tam budete mít víc – stáhněte si program AdwCleaner z http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Po spuštění programu klikněte na tlačítko Scan a po dokončení prohledávání počítače rovnou klikněte na tlačítko Clean. Potom si zřejmě program vyžádá
restart počítače, který kliknutím na tlačítko OK potvrdíte. Po restartu skočte do Start-Počítač-Místní disk C:\ – tam uvidíte soubor AdwCleaner[S?].txt – to je výpis, který mi prosím pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz – výpis ukáže, jestli se podařilo vše odstranit nebo jestli tam ještě něco nezůstalo.

Další odpovědi
Psychotic

Stane se to, že budete mít v počítači o jeden škodlivý software méně. Yontoo je program/virus, který zobrazuje na některých internetových stránkách reklamy, které by tam jinak nebyly a které často odkazují na zavirované stránky. Zbavit se co nejrychleji. Neslyšel jsem, že by jeho odstranění mohlo způsobit problémy, právě naopak.

Rylon

Já vám závidím, protože mě to ani nešlo odinstalovat i když jsem odstranil složku na C: tak to tam furt bylo a musel jsem kvůli tomu přeinstalovat počítač…