dust8

Motivuje vás dostatečně k aktivitě tabulka s počty bodů za posledních 30 dnů, nebo by tu ani nemusela být?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Nepochybně. Odpovědi.cz bez bodového systému je jako moře bez soli, hokej bez fanoušků, poušť bez písku nebo hory bez sněhu…

Jinak sluší se pogratulovat k tvé další metě.

Další odpovědi
jirka F

Ale ano motivuje,a taktéž gratuluji k dobytí stříbra.

zjentek

Zlaté časy jsou dávno pryč kámo, ty skončily před lety s „vylepšením“ bodového systém. Všichni jsme onehdy ostrouhali jak veksláci u Tuzexů a bylo hotovo. A s následným „vylepšením“ (tvl headaches jen při myšlence) celýho webu pak odešly i poslední zbytky nostalgie. Doba si žádá své a člověk není stroj. nikdy neví dopředu, kolik toho vylepšeními pokazí. Ale proč stavět web, kde uživatel dostane co potřebuje za klik, když to samé může dostat i za pět kliků. Strašná vylepšení. Ba co víc, bylo to tady, jako by ti někdo proti tvý vůli od základu přestavěl stavení, ke kterému se vázaly veškerý tvý vzpomínky. Život v něm už nikdy nebyl jako dřiv a psychika původního rezidenta utrpěla nevratné újmy. Tragedy. A ty bys ještě okleštil další zvelebovače prostředí? Hm… Ale když se to tady potřebovalo rozšířit do povědomí, tak to nejen body, ale I EURY se onehdy uplácelo! A kdyby se tehdy ROZUMNĚ nešprajcnul pan českojaponský podnikatel v turistickém ruchu, který to později dotáhl až do SPD, to by se tady panečku TEPRVE ROZHAZOVALO! Uf, eštěže tak.. Prý „nemusela být“… Hm… A co takhle nechat tady jen bílý screen, do kterého by se dalo vepisovat, heh? Něco jako měli kdysi děcka ne hraní takovou tu tv s displejem a pomocí dvou koleček nalevo a napravo si mohli na displeji dělat různý čáry, křivky a tááák.. (; …gratula

Dochy

Nemusela by být. Mrknu se tak 1×-2× do roka z nudy a zvědavosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Dust>>> kdybys nekecal a radši z toho udělal otázku… (;

dust8

Mr. Marek: Děkuji moc. Byla to dlouhá pouť za stříbrem, ale bez vás lidi bych se k tomu nedostal.

Mr. Marek

Tvé otázky mě baví, jsou často zajímavé. Pokračuj v tom 🙂