Populor

Mohu zvětšit RAM u svého tabletu?

Dobrý den, potřeboval bych se zeptat, zdali můžu u tohoto tabletu: https://m.alza­.cz/nvidia-shield-tablet-k1-d3810310.htm
VYMĚNIT 2GB RAM za 4GB RAM??
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Roman71

Ať jsem se díval, jak jsem se díval, možnost rozšíření paměti RAM ani u tohoto tabletu není možná. Tablety jsou to v podstatě takové spotřební „mašinky“, které jsou v případě nedostatečnosti výkonu nebo interní paměti nahrazeny stroji s výkonnějšími procesory, prostornějším úložištěm a větší RAMkou.

jáára

kdyby to bylo něco jinýho – staršího, tak dejme tomu, ale do toho nepudu! Dají se vyměnit čipy, ale osobně se za to nezaručím.Pokud by se nepovedlo tak to platím já a to nechci. Dělám jen věci po záruce.

dubraro

Tablety mívají RAM pevně osazenou, bez možnosti výměny nebo rozšíření. Je třeba si vybrat takový model, který má RAM dostatečnou pro zamýšlené použití.