kobranek

Mohu v počítači vymazat soubory z roku 2008 apod.?

Otevřu tento počítač a v Systému C mám jenom 4,70 GB. Když to otevřu, abych se podíval CO to tak zatěžuje, jsou tam soubory ve WINRARU a jmenujou se podle měsíců. Na příklad: AUG2006_xinput_x86, AUG2007_d3dx1­0_35_x64. Zatěžuje to asi dvě třetiny CELÉHO systému C. Mohu je vymazat?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano.

Neměl by být problém je vymazat – jinak popřemýšlejte, jestli by nebylo vhodné různé dokumenty, písničky, videa či jiné stažené soubory přesunout na datový disk (zpravidla D:). Na systémový disk (C:) patří pouze operační systém a nejvýše nějaké programy.

Další odpovědi
partep12345

Ano.

Doplňuji:
Myslím že to jde … :)