fortin

Mohu tuto stránku použít k uložení záložky?

Zvuky a efekty volně ke stáhnutí http://www.fre­esound.org/pac­ksView.php
Myslím že ano, když jsem se naučil s těmito stránkami pracovat.
Děkuji.

Odpovědi
GangstaHelper

Ano, můžeš, ale nepřipadá mi to vhodné. Myslím, že jsou jednodušší způsoby (třeba udělat si v emailu zvláštní složku (záložky) a tam si ukládat emaily jako „rozepsané“ s odkazy.

fortin

YAMAHA
"~ Rsgac3C3
DIGITAL syntezátor
f% návod k obsluze

<<PAGE-DIVIDER>>
Doplňková ZNAČENÍ INFORMACE
Tento Informace o bezpečnosti jsou poskytovány v souladu se zákony USA, ale třeba poznamenat, uživatelé ve všech zemích.
Yamaha Digitální hudební nástroje výrobky bude muset buď štítek podobný grafický níže, nebo lisované / razítkem
faksimile grafiky na jeho krytu. Vysvětlení těchto grafik se objeví na této stránce. Prosím, dodržujte všechny výstrahy
uvedeno.
POZOR
RIZIKA ILICTRIC šok.
Ai 00 NOT OPIN
Vykřičník v equila-
laterální trojúhelníku varuje uživatele
na přítomnost důležitých provozních
a údržby (servisní) pokyny
v literatuře přiložené k pro-
potrubí.
UPOZORNĚNÍ: Z DŮVODU SNÍŽENÍ RIZIKA
ELECTRIC SHOCK NEODSTRAŇUJTE
Kryt (nebo zadní). Žádný uživatel-opravitelné
Vnitřní části. Přenechejte servis
Kvalifikovaný servisní personál
Blesku sym-
Bol, uvnitř rovnostranného trojúhelníku, je in-
inklinoval k upozornění uživatele na přítomnost
neizolovaného „nebezpečného napětí“
v rámci produktu prostoru, který může
být dostatečně vysoké, že představuje
A'a riziko úrazu osob elektrickým proudem.
<<PAGE-DIVIDER>>
Jak používat tuto MANUAL
Vítejte na YS200 digitální syntezátor! Tento neuvěřitelně všestranný nástroj je jisté, že otevření
nahoru IOR vám zcela nový svět hudebního výrazu.
Co může YS200 udělat pro vás?
Odpověď: dost! YS200 vám až 300 různých zvuků syntezátoru na vaše konečky prstů, a široká škála
kontrol a funkcí získat maximum expresivní schopnost z jednotlivých zvuků, a osm trati
MIDI záznamník, který vám umožní nahrát vlastní písničky.
Ačkoli YS200 je sofistikovaný hudební nástroj, najdete ji pozoruhodně snadné použití. Kontroly jsou stanoveny
, a označeny v logické, Easy-to-pochopit móda a velký displej vám poskytuje všechny relevantní informace
a dokonce vás prostřednictvím některé operace.
Tato příručka je kompletní úvod do YS200, ale nebudete muset číst od začátku do konce. Zde je to, co
doporučujeme udělat, aby se firma pochopení YS200 a jeho funkcí;
Chcete-li číst OPATŘENÍ sekce. Měli byste vědět předem, jak zacházet s novou Y5200 s péčí.
~ Postupujte podle pokynů v začínající. Tím se vám operační YS200 pro úplně poprvé, takže vzhled tohoto nad
krátce před odchodem do jiné sekce – a pak se bavit poznáním!
~ Další části, OPERACE BASICS, vás krok-za-krokem základní vlastnosti a funkce
Y5200. Ať už jste použili podobné funkce na jiných syntezátorů před, nebo ne, prosím, tento krok vynechat!
hands-zkušenosti získáte zde budou cenné později.
~ Pokud jste nováček ve světě syntezátorů a digitální hudby, to by mohlo být za váš čas přeskočit na
GLOSÁŘ v sekci příloh. V krátkém a bezstarostný-až k-rozumět tak, SLOVNÍK vysvětluje některé
ze slov a frází, které v celé příručce, která by mohla být neznámé pro vás.
~ Syntezátor REFERENCE a sekvencer referenční části pokrýt všechny funkce YS200 do hloubky.
Vše, co potřebujete vědět, je tady, tak poté, co šel přes první tři části této příručky a máte pocit,
jisti, jak jste operateand playthe YS200, explorethe REFERENCE oddíly na yourown tempu, snažil outwhatever
funkce vás zajímají. (Později se můžete odkazovat na tento materiál, kdykoli budete potřebovat zkontrolovat nebo něco osvěžit
paměť.)
Dodatky pokrytí různých tématech, která by měla, stejně jako v sekci REFERENCE, osvědčit v budoucnu, jak si
použití Y5200. Není třeba skočit a číst je hned, ale najdete spoustu pomoci v nich (měli byste
vůbec potřebovat),
Odkazovat na přední / zadní diagram PANEL na stranách 4 – 5, budete číst tuto příručku.
<<PAGE-DIVIDER>>
OBSAH
Jak používat tuto MANUAL .............­.............­.............­...... .............­.............­.............­... .............. 1
Přední / zadní PANELY .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­........... .............­.............­.. 4
UPOZORNĚNÍ .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­............ 6
Vyrazit .............­.............­.............­......... .............­.............­... .............­.............­.............­........... ....... 7
NASTAVENÍ .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............. 7
TURNINC na napájecím .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­........... .............. 7
Playing The YS200 .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... .............­............ 8
VÝBĚR PRESET HLASY .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... ............ 8
PROVOZ BASICS .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­.. .............­.............­.......... 11
O KONTROLY .............­.............­.............­... .............­.............­.............­........... .............­........ 11
PLAY TLAČÍTKA .............­.............­.............­........ .............­.............­.... .............­.............­.......... 11
EASY tlačítka Edit .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­........... ......... 11
Konec .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... ................ .............. 11
OBCHOD TLAČÍTKO .............­.............­.............­........ .............­.......... ...... .............­.............­.......... 12
ÚPRAVA HLASY .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... .............­.......... 13
Změna zvuku PRESET VOICE .............­.............­.............­.... .............­.......... 13
Změna nastavení efektu hlasového .............­.............­.............­.... .............­........ 14
Změna LFO nastavení VOICE .............­.............­.............­.... .............­............. 14
Změna Nastavení tónu VOICE ....... .............­.............­.............­........... ........ 15
Pojmenování upravený VOICE .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­........... … 15
UCHOVÁVÁNÍ UPRAVENÁ VOICE .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­...... ....... 16
Karetní operace ........ .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­........... ............ 17
VÝBĚR CARD HLASY .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... ...... 17
UCHOVÁVÁNÍ CARD hlasy, aby Uživatelská paměť .............­.............­.............­..... .............­........... 17
ÚSPORY hlasy, aby paměťové karty .............­.............­.............­...... .............­.............­........ 18
DEMONSTRACE SONG PLAY .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... … 19
Sequencer ODDÍL .............­.............­.............­....... .............­........ .............­.............­.............­..... 20
Zaznamenávání vašich SONG .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... ............. 20
Přehrávání SONG .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... .............­....... 20
Syntezátor REFERENCE .............­.............­.... .............­.............­.............­....... -.............­.............­........... 22
Tlačítka PLAY MODE .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... ................... 22
EASY EDIT tlačítka pro režim .............­.............­.............­....... . – .............­.............­.............­......... ........ 22
EG .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­......... 22
TONE .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­....... ......- 23
LFO .................. … .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­........... .............­.......... 24
NAME .............­.......... ............ .............­.............­....... ................ .............­.......... …-....... ---- 24
EFFECT .............­......... ............ .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­........... … 24
SAVE, zatížení a skladové operace .............­.............­.............­..... .............­.............­.............­.. 25
SAVE, LOAD MODE .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­........... .................. 25
OBCHOD .............­.............­.............­.......... ................ ................. .............­.............­.............­........... ...... 27
JOB funkcí režimu .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­.... .............­.......... 28
JOB MODE .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­........... .............­.............­........ 28
VOICE EDIT (Edit) .............­.............­.............­...... .............­.............­.............­........... .............­............ 28
CONTROL (Cntrl) .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­........... .............­.......... 29
MIDI OUT BULK (Bulk) .............­.............­.............­..... .............­.............­.............­........... ................. 29
MIDI kanál (MIDI) .............­.............­.............­...... .............­.............­.............­........... ................ 29
SPLIT MODE (Split) .............­.............­.............­...... .............­.............­.............­........... .............­......... 30
MULTI funkcí režimu .............­.............­.............­........ ............. I .............­.............­.......... ............. 32
MULTI PŘÍKLADY Režim zobrazení .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­... 32
MAXIMÁLNÍ POZNÁMKY (Max) .............­.............­.............­...... .............­.............­.............­........... ........... 33
MIDI DOSTAT CHANNEL (R CH) .............­.............­.............­.... .............­.............­.............­........... .. 33
VOICE ČÍSLO (Voice) .............­............ .............­.............­.............­........... .............­.............­..- 33
VOLUME (Volm) .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­........... .............­............ 33
PAN .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­...- 33
Rozladit (Detun) .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­........... . .............­........... 34
POZNÁMKA LIMIT Wim) .............­.............­.... .............­.............­.............­........... .............­.............­........... 34
LFO ................ .............. .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­..... I ..... ............ 34
MULTI MODE operace – Příklad nastavení .............­.............­.............­.... .............­............. 35
<<PAGE-DIVIDER>>
Sequencer REFERENCE ..... .............­........ .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­.. 38
CO JE sekvenceru? .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­........... ............. 38
Dráhy, hlasy a SONGS .............­.............­.............­...... .............­.............­.............­.......... 38
Sequencer FUNKCE .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... ....... 38
PLAY .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­........... .
RECORD .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­.....
MULTI-záznam stop POSTUP .............­.............­.............­...... .............­.............­....
ČÁST TYP .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... .............­.............­........
PRESET ČÁST TYPY .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... ...................
NORMAL RECORDING .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... ...........
PUNCH ZÁZNAM .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... .. ............
STEP ZÁZNAM .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... .............­.......
Sequencer JOB .............­.............­.............­......... .............­.............­..... ............. .......... .............­..........
SONG .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­..
QUANTIZE .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­......
PODMÍNKA .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­...
EDIT .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­......
TRACK DOWN MIX .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... ..................
CARD .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­..
RECORD MODE .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... .............­..........
EFFECT .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­..............
VOICE .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­.........
VOICE SELECT .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... .............­..............
MAX NOTES .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... ........ I .............­.........
MIDI VYSÍLAČE CHANNEL .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... .....
PŘÍLOHY
FM syntéza .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... .............­.............­............. 59
Vkládání zvuků a BORNING SOUNDS .............­.............­.............­...... .............­.............­.. 59
Dopravce a modulátor .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... ........ 59
Zvuků, které CHANCE IN TIME .............­.............­.............­...... .............­.............­.............­........... .. 60
ČTYŘI OPERÁTOR .............­.............­........ .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­.. 61
FEEDBACK .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­.. 61
MIDI a MIDI APLIKACE .............­.............­.............­....... .............­.............­.............­........... ....... 62

  1. YS200 PLUS TX81Z MULTI-timbral FM TONE GENERATOR .............­.............­............. 63
  2. YS200 PLUS RX120 DIGITAL RHYTHM PROGRAMMER .............­.............­.............­..... ............ 63
  3. YS200 AS Control Center Pro kompletní MIDI STUDIO .............­.............­.... 64

GLOSÁŘ .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­....... 65
POUŽITÍ zvuků Y5200 .............­.............­.............­..... .............­.............­.............­.......... 65
SAVE, ukládat a načítat .............­.............­.............­..... .............­.............­.............­........... ......... 65
Playing The YS200 .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... .............­............ 66
ÚPRAVA HLASY .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.... 66
VOICE a režimy sekvencer Editace a Sequencer PARAMETRY .................. 67
Chybové zprávy .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­........... .............­.............­...... 68
VOICE načítání a ukládání ZPRÁV .............­.............­.............­...... .............­.............­........ 68
MIDI přijímání a předávání ZPRÁV .............­.............­.............­...... .............­....... 69
MULTI MODE ZPRÁVY .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... ............... 70
SPECIFIKACE .............­.............­.............­.......... .............­.............­....... .............­.............­.............­........... 71
MIDI Formát dat .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... .............­.............. 72
SYNTHE51ZER .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­......... 72
Sequencer .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­........... 93
MIDI implementace GRAF .............­.............­.............­........ .............­.............­.............­........... ..... 10,0
Důležité bezpečnostní POKYNY K INSTALACI .............­.............­.............­...... … 102
REJSTŘÍK .............­.............­.............­.......... .............­.............­.............­........... .............­.............­.............­........... ..... 104
<<PAGE-DIVIDER>>
FRONTIREAR Pana
YAMAHA
Je '
FRONT PANEL
0 karty
VOLUME ovládání

  • /-SELECTOR Tlačítka (pro zadávání dat a funkce /

parametr výběr)
0 Tlačítka Sequencer režimu
4a SEQ / PLAY
4b RECORD
4c STOP / CONT
4d START
EASY EDIT tlačítka pro režim
5a EGJTR1
5b TONEiTR2
5c LFO/TR3
5d NAME/TR4
5e EFFECT/TR5
Tlačítka PLAY režim
6a PRESET/TR6
6b USER/TR7
6c CARD/TR8
0 SAVE, LOAD, VOICE Tlačítko
JOB Tlačítko
Numerická klávesnice
ERASE Key (slouží také jako „0“ na numerické klávesnici)
Kurzor vlevo a tlačítka kurzoru doprava
(Rovněž slouží jako – a 4 – klávesy data vstupu, a když
přitlačovány, as COMPARE klíče)
EXIT tlačítko
OBCHOD Tlačítko
<<PAGE-DIVIDER>>
Pitch Bend kolečko
Dechový kontroler Jack (pro volitelné BC1 nebo BC2 dech
Controller)
Konektor pro sluchátka
Modulační kolečko
ZADNÍ PANEL
49 Vypínač
19 MIDI konektory
19a. MIDI IN
19b. MIDI OUT
19c. MIDI Thru
16 Svazek pedál Terminal (pro volitelné FC-7 nohy Con-
Troller)
49 Udržovat vypínače koncové (pro volitelné FC-4, FC-5-nohy
switch)
je výstupy
L (slouží buď jako mono ven, nebo, je-li výstup R je
připojen, levý stereo kanál)
R (pravý stereo kanál výstup)
<<PAGE-DIVIDER>>
UPOZORNĚNÍ
~ Napětí požadavek na váš YS200 byl nastaven speciálně pro hlavní dodávky energie používané v napětí
ve vaší oblasti. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o vhodnosti napětí, poraďte se se svým místním Yamaha
prodejce. Pokud máte v úmyslu používat YS200 v oblasti s různým napětím, ujistěte se, že použití
odpovídající měnič napětí.
~ Vyhněte YS200 na přímém slunečním světle nebo v blízkosti zdroje tepla. Také se vyvarujte umístění
kde je přístroj lze předpokládat na vibrace, nadměrný prach, chlad nebo vlhkost. Vše
z těchto podmínek by mohlo mít nepříznivý vliv jak na mechanismy a obvody
začleněna do YS200.
~ Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, vosky, rozpouštědla, nebo utěrky chemické prachu k čištění exteriéru nebo
klíče od svého YS200, neboť tyto mohou jednotvárný klíče nebo poškodit povrch. Použijte lehce navlhčeným hadříkem
a neutrální čistící prostředek. Nikdy nepoužívejte aerosolové rozprašovače v blízkosti Y5200, jak se mohou dostat do obvodů
a zabránit přesné přenos dat.
~ Váš YS200 neobsahuje žádné uživatelem opravitelné části. Otevřením nebo manipulace s to může vést k elektrickému
šok, stejně jako škody, a povede ke zrušení záruky. Viz všechny servicingto kvalifikovaným Yamaha
personál.
~ Vše počítačové obvody, včetně YS200, je citlivá na přepětí nebo napětí bodce,
jako jsou způsobené bleskem. Z tohoto důvodu by YS200 být vypnuta a odpojena
ze zásuvky ve zdi v případě bouřky.
~ Počítačové obvody jsou citlivé na elektromagnetické záření, jako je tvořen televize
soupravy. YS200 digitální provoz také generuje vysokofrekvenční impulsy, které mohou nepříznivě ovlivnit
rozhlasového nebo televizního signálu v blízkosti přístroje. Použijte svůj YS200 v dostatečné vzdálenosti od
taková zařízení, aby se zabránilo selhání v YS200 nebo jiné připojené zařízení.
~ Vyhněte se použití nadměrné síly na ovládací prvky. Také se zabránilo pádu přístroje nebo jinak
na její dopad. Zatímco vnitřní obvody je spolehlivé integrovaných obvodů,
YS200 by se třeba o něj pečovat.
~ Při odpojování šňůry (MIDI, audio, napájení, atd.) z YS200, nikdy zástrčku tahem za
šňůry, což může vést k poškození YS200 nebo šňůry.
~ Po prostudování tohoto návodu pečlivě, udržovat ji na bezpečném místě pro budoucí použití.
<<PAGE-DIVIDER>>
Vyrazit
Tato kapitola manuálu vás krok za krokem, jak můžete použít YS200 pro úplně první čas. Ať už jste
hrál elektronické klávesnici před, nebo ne, doporučujeme, abyste si našli čas přečíst v této sekci
takže můžete sledovat tyto kroky pokaždé nastavit a přehrávání YS200.
Dříve než některý z kroků v této části, přečtěte si prosím OPATŘENÍ kapitolu, aby trou-
ble-free provoz a že YS200 bude ve své optimální herní podmínky.
NASTAVENÍ nastavit Y5200 na hraní, první místo nástroje na vhodné podmínky výšky
na stůl nebo klávesnice stánek, a připojte napájecí kabel a audio kabel
takto:

  1. Připojte napájecí kabel do zásuvky.
  2. Nejlepší způsob, jak slyšet váš YS200 je pro připojení stereo výstupy L a R na

high-kvalitní stereo zesilovač klávesnice. Pokud používáte monofonní zesilovač,
připojit pouze produkci L. pro sluchátka poslouchat, dvojice stereo sluchátka
může být připojen k přední jack panel PHONES. Sluchátka, by však měla
být připojen Po zapnutí YS200 moc dál.
Zapnutí Ano, tato operace krok je tak jednoduché, že bychom stejně nestojí za řeč. Nicméně,
POWER existuje několik jednoduchých kroků, které by se měly řídit při zapnutí napájení YS2Ws
přepínač (umístěný na krajní pravici, na zadním panelu vedle napájecího kabelu):

  1. Pokud máte v úmyslu připojit YS200 do zesilovače, aby této souvislosti jako první.
  2. Zapněte YS200.
  3. Zapněte připojené zesilovače.

Provedení kroků ve výše uvedeném pořadí zaručuje, že připojení audio zařízení
nebudou poškozeni náhlé zvuky z Y5200.
Vložením nebo vyjmutím paměťové karty RAM, zatímco zapnutí napájení může mít za následek
v částečné poškození nebo úplné vymazání hlasových dat uložených na kartě. Z tohoto
Důvodem, vložit nebo odstranit vaše RAM paměťové karty ze slotu kartu za
vypnuto napájení.
<<PAGE-DIVIDER>>
Playing The YS200
Pokud jste postupovali podle výše uvedené kroky správně, můžete začít hrát svůj YS200.
Při prvním zapnutí napájení do vašeho nového YS200, Přednastavené hlas # 00, Elegant,
bude automaticky vybrán a po displeji se objeví:
PLAY) PRESET VOICE Tuning Poznámka posun
Ne-00 Elegantní +00 +00
VÝBĚR PRESET
HLASY
Poznámka:
Kdykoli zapnete napájení, bude YS200, po krátkém 2 – nebo 3-druhý
warm-up, je nastaven na hlas (nebo zvukový program), který byl naposledy vybrán, před
nástroj byl naposledy vypnut.
Nastavení hlasitosti pomocí otočného ovládání hlasitosti. Poté, co hrál tento zvuk pro
zatímco, přejděte k další části a prozkoumat některé další zvuky YS200.
VOICE SEZNAM

  1. 4

Elegant FloatChime Guitar 1 Sax 1
SoftBrass Daybreak Guitar 2 Sax 2
WideString Tinqule E. Guitar I Oboe 1
Cosmic SandBell Harp 1 Clarinet
LargePipes Suspense Koto Flute
SynString 1 Fog Marimba Recorder
FolkGuitar HuskyVoice Violin 1 Harmonica 1
Piano 1 Swirlies Cello 1 Whistle
E.?Iano 1 HuskyChoir CelloEns. Castanet
DistGuitar PluckBrass UpriteBass Triangle
SoftString AngelChoir E.Bass 1 BellTree

SynString 2
FluteVoice
E.Bass 2 "A
Referee
RichString
1 SmallPipes SynBass 1 SteelDrum I
SynBrass 1 E.Organ 1 SynBass2 SteelDrum 2

SynBrass 2 E.Organ 2 SynBass3 Ricochet

SynBrass 3 Piano 2 SynBass4 Zapl
BrethBrass E.Piano 2 SynBass5 Shwhap!
SoftEns. WireBrass NasalLead PoundWood
WarmEns. EasyClav SolidLead OilDrum
OrchesEns. FunkyClav ClarilLead ynSnare
Sunbeam
N Harpsichrd Trumpet 1 DragonHit
Shimmer 1 n! Vibe TightBrass DuneHit

SoftCloud 2

n
Celeste
Trombone 1 arp

amarimba
TubeBell R;
Horn 1
IceAge
N Sanclarimba

;477_- MusicBox Horn 2 core
En
IF
<<PAGE-DIVIDER>>
Y5200 má 100 různých hlasů, které jsou uloženy ve vnitřní paměti předvoleb, a
jsme si jisti, že budete chtít začít zkoumání ty hlasy, jakmile se dáte
YS200 dál.
Chcete-li zvolit hlas Přednastavené:

  1. Stiskněte tlačítko PRESET.

EASY EDIT strhat
/ _0 N
EG
K:; /
Qul
/ T 1 % 0
fTONEj UŽIVATELE
K: y TR7
F0 / –011%
L 0 ICARDI
TR3
fNAMEJ
NZ ~ / ~ 01CE
0 /, .
N
9FECT JOB
TR5
DEMO. PLAY

  1. Používejte první pár ±SELECTOR klíče (na základě zcela vlevo na displeji)

krokem směrem nahoru nebo dolů do požadované hlas. (- VÝBĚR klíč snižuje
Přednastavené hlas číslo jedna, zatímco + VÝBĚR klíč ji zvyšuje o jednu.)
Podržením SELECTOR hlavních příčin Předvolby hlasu čísla předem
rychle v obou směrech.
PLAY) PRESET VOICE Tuning Poznámka posun
No.00 Elegantní +00 +00

0 Můžete také použít numerickou klávesnici k výběru hlasu předvoleb. Stiskněte první číslice
z hlasových předvoleb, kterou chcete vybrat. (Jako příklad vyberme Přednastavené hlas
# 46, Vibe.) Displej displeji se objeví:
PLAY) PRESET VOICE Tuning Poznámka posun
Ne-4? Elegantní +00 +00
0 (D (D L
G (D (D
0 0 0
COMPARE
<<PAGE-DIVIDER>>
0 otazník po číslo 4 znamená, že musíte stisknout jednu
číslo na numerické klávesnici se konečně vyberte hlas. Takže, stiskněte tlačítko 6
vybrat hlas # 46.
PLAY) PRESET VOICE Tunins Poznámka posun
No.46 Vibe +00 +00
To všechno tam je k tomu.
J
0,0 G G L
(D (D 0
COMPARE
Nyní přejdeme k další části a provést určité změny ve zvucích
některé hlasy.
<<PAGE-DIVIDER>>
PROVOZ BASICS
Tato kapitola manuálu vás provede YS200 základní operace. Zde se dozvíte, jak upravovat
Přednastavené hlasy, název a ukládat hlasy, které vytvoříte, vybrat a upravit nastavení efektu pro vaše hlasy, a používání některých
na operace s kartou nástroje. Budete také naučit se používat sekvenceru část YS200, a to jak
tím, že hraje speciálně připravené demonstrační skladby, a nahrávání vlastních písní.
O KONTROLA Začněme této kapitoly zavedením vás na některé z ovládacích prvků budete používat.
PLAY Tlačítka PLAY tlačítka označená v purpuru, se používají k výběru hlasy ze tří různých
paměťová místa: PRESET, uživatele a CARD. UŽIVATELE a PRESET jsou interní paměť
skladování a můžete vybrat kdykoliv. CARD lze použít pouze při
RAM nebo ROM karta se vkládá do slotu pro kartu. Každé tlačítko má LED, která svítí
do červeně, když je stisknuto tlačítko.
Vyzkoušejte stisknutí každého tlačítka v pořadí, a upozornění, co se děje, a to jak na každé
tlačítka LED a na displeji. EASY EDIT PLAY
EG
\ ZV
ETONEI
(130y 0
LFO
TR3
Q
[NAMEJ LQAD
1% ZV ~ -, Cl
/ TN / 7 \
[Efektiv JOB
TAS
DEMO. PLAY
EASY tlačítka Edit je pět tlačítek EASY EDIT tlačítko sloupce: EG, tón, LFO, název a
Účinek. Název „EASY EDIT“ je vhodné, neboť tato tlačítka umožňují snadný
změnit charakter hlasu podle vašich představ. Stejně jako u PLAY tlačítek, z nichž každá má
LED, která svítí červeně, když je stisknuto tlačítko. Tisková každé z těchto tlačítek
podle pořadí, jak jste s PLAY tlačítek nahoře, a upozornění, co se stane.
EASY EDIT PLAY
/-044k,
I PRESET I
1USER1
Konec Stisknutím EXIT tlačítko umožňuje návrat na poslední vybraný hlas, bez ohledu na
operace děláte. Můžete, například, být nahrávka písně pomocí
sekvencer a najednou se rozhodnou upravit hlas, který chcete použít, stiskněte na
EXIT se vrátíte do hlasové jste si naposledy vybraný, ať už se jedná o karty, uživatel,
<<PAGE-DIVIDER>>
nebo předvolby hlas.
Stiskem tlačítka EXIT je způsob jediný (kromě soustružení vypínač
vypněte a znovu) jít z provozu Sequencer k provozu syntezátor.
(D (D 0 0 (D
G 0 G 0
0 (D 0
naložit
Pokud používáte některou z EASY tlačítka Edit změnit zvuk hlasu,
EXIT tlačítko také umožňuje zrušit tyto změny a vrátit se do hlasu je
původní zvuk.
Sledovat, jak se změní zobrazení, jak si zkuste následující kroky:

  1. Stiskněte tlačítko PRESET.
  2. Stiskněte tlačítko EG.
  3. Stiskněte tlačítko EXIT. Na displeji bude stejná, jak jste viděli v kroku # 1.

EDIT
U
UGNE SER
T "
TR ~ U
Q 02 -, G
COMPARE
I-E
~ Ao '0 OBCHOD
& W
DEMO PLAY
OBCHOD TLAČÍTKO Toto tlačítko umožňuje ukládat hlas buď vnitřní uživatelské paměti nebo RAM
karty. Stiskem tlačítka STORE, přičemž v každém provozu vám umožní ukládat v současné době
zvoleného hlasu pro zvolené paměti.
EASY EDIT KAY
rT …,) (g) 0
(JO.NF / D 0 0 G)
s
TR2 UNIR
G – N 0 G) G
UAR.D
TR 0 0 0
6 (D C. IVPAR.

  • CT ~ R SE

T 5 30B
DEMO PLAY
Nyní, když víte něco o některých ovládacích prvků, ať to skutečně začít používat
je!
<<PAGE-DIVIDER>>
ÚPRAVA HLASY
Změna SOUND Změna zvuk hlasu – proces, nazveme 'editace "- je velmi jednoduché. Zaprvé,
OF PRESET VOICE ujistěte se, že hlas předvoleb byl zvolen stisknutím tlačítka PRESET.
Poté stiskněte odpovídající EASY tlačítka Edit a změna hodnoty uvedené v
displeji.
EASY E07 PLAY
X, T
MUS Li EXIT
/ –0 1% / –3 ~, 0 G G
UON ~ l S.1, R
T
T ~ U
(D G 0
0 G 0
COMPARE
101CE
EQ. STOW
DEMO. PLAY
Nyní je čas pro vás vytvořit svůj vlastní hlas úpravou hlasem předvoleb.

  1. Stiskněte tlačítko PRESET. Jeho červená LED by se měla rozsvítit. Pak použijte numerickou klávesnici k výběru

Hlas # 71, TightBrass.

  1. Stiskněte tlačítko EG. Červená LED v horní části tlačítka se rozsvítí uvést

že je funkce aktivní. Následující displeji se objeví:
EDIT) EG-útok– Decay–Release-
obj. +1 +00 +00 +00 jedna

  1. Pomocí čtyři párů + t – VÝBĚR tlačítka můžete upravovat různé EG

parametry jak je uvedeno na displeji. Pro teď, pojďme použití dvojice přímo pod
Útok parametr. Stiskněte a podržte – tlačítko pro výběr do útoku
parameter's value is – 10. (You can also use the numeric keypad to enter the
value directly.) Play the voice now and notice the difference in how the sound
starts when you press a key.

EDIT) EG
L vol+tone -Attack-

  • 10 –Decay-

+00 -Release-
+00

  1. You can edit the release time by using the + SELECTOR buttons directly under
  • you guessed it – the Release parameter. Set this value to – 8 by holding down

the – SELECTOR button and listen to the new sound you've created.
EDIT) EG -Attack- –Decay- -Release-
vol+ton(? –10 +00 –08

<<PAGE-DIVIDER>>

  1. Můžete také porovnat svůj nový zvuk se zvukem předvolby, poslechu i

v pořadí. Zkuste to teď. Pevně a současně stiskněte + a – klávesy
na numerické klávesnici (také označovány jako COMPARE klíče). Všimněte si, že LED
spodní čtyřech jednoduchých tlačítek EDIT flash v červené barvě. Přehrát zvuk. Poznáš
to? Je to ten, jste začali s, zvuk před vámi začal editaci. Pro návrat
na zvuk, který jste vytvořili v kroku 4 výše, stiskněte tlačítko Porovnat klávesy spolu
znovu. LED přestane blikat a můžete slyšet váš nový zvuk znovu.
Poznámka:
Možná zjistíte, že některé hodnoty parametru displeje jsou doprovázeny ex-
clamation značka ('11, kdy editoval nad určitou hodnotu. To znamená, že
skutečný parametr uveden nezmění-li upravena tak, aby tato hodnota, nebo je-
yond. I když číslo (hodnota) může být změněn, může zvuk ne.
MĚNÍCÍ na skutečnosti, že část EASY režimů úprav je jednou z nejdramatič­tějších. S
Nastavení účinku práva hlas, použije ve správném množství, může vaše hlasy zvuk dynamičtější a
profesionální.
Naučíte m rudy o účincích a jak upravit podle vašich představ v SYN-f
THESIZER REFERENCE kapitole této příručky. Pro tuto chvíli však, vyberme
hlasovou komunikaci, použití několika různých účinků na to, abyste viděli, jak silný
Tato funkce může být.

  1. z paměti hlas přednastavených, vyberte hlas # 79, flétna.
  2. Stiskněte tlačítko EFFECT.

Play hlas. Všimněte si, že to zní, jako by to bylo hraje v prostorných
koncertní sál.

  1. Pomocí prvním (zcela vlevo), pár tlačítek + Selector, změna eff ECT nastavení

na # 5, Streo (Stereo), Echo a hrát na klávesnici. Výsledný zvuk je prostorná
znovu, ale tentokrát s definitivní ozvěny, které se zdají rebound přes stereo
image. Tento efekt je vhodný pro rychlé staccato hraje pasáže, stejně jako pomalu
hrál jeden řádek melodie.
Účinek), nastavené váhy
Č.5 Streo Echo (75) 300msec 50

  1. Změna účinek nastavení ještě jednou, tentokrát na # 7, Dist (zkreslení) + Echo.

Definitivní ozvěny slyšel v poslední efekt je v tomto jediném stejně, ale tam je
těžší hranou na zvuk-v důsledku narušení – což theflute hlas
zvuk spíše jako saxofon, zvláště když hrál v nižších oktávách.
Můžete vidět, že účinek režimu je hudebně užitečné a dodává obrovskou hloubku
se již působivé zvuky YS200. Udělejte si čas a prozkoumat další
Nastavení efektů s ostatními předem hlasy.
Změna LFO LFO iniciály stojan pro nízkofrekvenční oscilátor. Nedovolte, aby terminologie in-
Nastavení VOICE timidate vás, je to jen vymyšlené jméno pro metodu, při níž efekty, jako je vibrato
a tremolo jsou vytvořeny pro syntezátor hlasu.
Vibrato a tremolo jsou prastarý hudební techniky používané jak pro akustické nástroje-
davky a hlas (lidský druh!). Houslista, například, rychle se pohybuje rukou
tam a zpátky, zatímco podíl na vědomí, aby se mírně kolísat hřiště. To se nazývá
vibrato, a v malém množství, že dává instrumentální tón větší hloubku a-
<<PAGE-DIVIDER>>
Imation. Tremolo je podobný účinek, kromě toho, že objem zvuku se liší, a to
hřiště. LFO umožňuje napodobit tyto akustické efekty, nebo vytvořit
ještě divočejší, více zřejmě elektronických zvuků.
0 Nyní, jste nepochybně pomocí YS200 funkcí s lehkostí, a tak jsme si jen
stručně seznámit vás s parametry LFO a nechat tě jít o zkoumání
svůj vlastní!

  1. Zvolte hlas předvolby a stiskněte LFO.
  2. Změna tři parametry jeden po druhém a poslouchat efekt vytvořil.

EDIMFO Rychlost Vibrato Tremolo
Na
~ SPEED (0 – 99)
Tato volba určuje, jak rychle se mění LFO hřiště nebo objemu.
~ Vibrato (0 – 99)
Tato volba určuje, jak hluboko hřiště změny budou.

  • TREMOLO (0 – 99)

Tato volba určuje, jak hluboko objem změny budou.
Změna TONE K dispozici jsou tři tóny parametry: Brilliance, Wave, a Input-4Nosi. Jednoduše řečeno, tyto
Nastavení VOICE vliv na kvalitu a výšku zvuku, ale můžete získat lepší představu o tom, co se
to tím, že poslouchá zvuk, jak si upravit. Zkuste toto:

  1. Zvolte vhodný hlas z paměti předvoleb.
  2. Stiskněte tlačítko TONE.
  3. Pomocí + / – VÝBĚR tlačítka přímo pod Brilliance, Wave, a Input-4Nos!

změnit zvuk hlasu předvoleb.
EDIT) TONE Brilliance Wave Input-0osf
+00 +00 0663
AL

0 Udělejte si čas hrát si s nimi a parametry, které jste pracoval s
edited. Můžete objevit a vytvořit nějaké zvuky, které byste chtěli zachovat. Ve skutečnosti,
Možná už máte – tak, když budete připraveni, jděte na další dvě části.
Pojmenování upravený Jakmile budete mít editoval hlas předvolby podle vašich představ, budete pravděpodobně chtít dát, že
VOICE nově upravovat hlas pojmenovat a uložit ji tak, že si můžete vybrat a hrát to znovu
kdykoli později.
Tisková NAME z EASY tlačítka Edit. Jeho červená LED se rozsvítí a po
displeji (nebo jeden verv jí podobné) bude annear:
EDIT )!#$% ABCDEFGHIJKLMNOP­QRSTUVWXYZ & * ()
VOICE NAME TightBrass

<<PAGE-DIVIDER>>
0 Uvidíte, že jméno původního zvuku se zobrazí na displeji.
bílé klávesy na klávesnici funkci jako druh psacích strojů, kdy NAME Upravit
Režim je zvolen. Čísla mohou být uzavřen do pomocí numerické klávesnice. Tah
kurzor na displeji buď pomocí černé klávesy nebo třetí dvojici +
SELECTOR tlačítka (přímo pod názvem).
ci C2 C3 C4 C5 C6
~ ~ Q RS
Q)
U

  • ~, U IL to ~ X ~ ~ ~ JYL ~ ~

na
$ D E F G H I J K L M N 0 P Q R S L'o capit
T
__J I I JV ~ w X Y Z al
ABCDEFGH I jk I mnopqrstuvwxyz Malá
Stiskněte C1 (nejnižší klíč) Tisková bílý key'to zadejte Tisk černý tlačítka se přesunete
vybrat malé nebo odpovídající charakteru. na další znak v
velká písmena. Hlas jméno. (Můžete
také použít + / – klávesy
pohybovat se v názvu.)
Chcete-li například zadat název hlas ‚pomalé VARHANNÍ‘ byste tisku; E4, E3,
A3, B4, C6, A3, D4, G2, All, G3 (střídavě s černou klíč po každém znaku).

  • Poznámka:

Vzhledem k tomu, hlas jména mohou mít nejvýše 10 znaků, výkon trochu kreativity
a rozhodnutí, i když pojmenování hlasy. Snažte se být co nejvýstižnější – je to
mnohem snadněji vzpomenout, jak „skleněný zvon“ a „Bell Mute“ zvuk než „Bell 1“
a „Bell 2.“
UCHOVÁVÁNÍ UPRAVENÁ Jakmile jste editovali hlas k Vaší spokojenosti, měli byste uložit, že hlas
VOICE paměti, takže můžete získat, kdykoliv budete potřebovat. YS200 má
prostor ve své vnitřní paměti uživatele na 100 user-naprogramované hlasy a volitelné
RAM karty jsou k dispozici také pro uložení 100 hlasy.
Pojďme obchod hlas jste právě vytvořili, a pojmenovaný v provozu výše uživatele
paměti.

  1. Stiskněte tlačítko STORE.
  • Note-

Hlasy nelze vymazat z paměti předvoleb. Stejně tak mohou nově upravit hlasy
být uložen na místo paměti předvoleb. Chcete-li zachovat nově upravit předvolby hlas, jste
musí uchovávat upravovat hlas uživatele, nebo paměťové kartě místo.
Skladujte <SLOW ORGAN> na paměti chránit
71 <TightBrass>? [Yes1 uživatel off
(Z (A) T

  1. Vyberte cílové číslo, na které hlas budou uloženy pomocí prvního

(Zcela vlevo) + / – tlačítko pro výběr pár. Jakékoliv cílové číslo bude dělat, ale
pro tento příklad, držte ~ tlačítko pro výběr dolů, dokud ukazuje č. 00 v
displeji.
<<PAGE-DIVIDER>>

  1. Stiskněte fightmost – tlačítko pro výběr (přímo pod „Protect“ parametr)

zrušit paměti ochrannou funkci. Je-li nastaveno na ON hlasy nemohou být uloženy.

  1. Stiskněte tlačítko – tlačítko pro výběr přímo pod „Memory“ parametr pro výběr

Uživatelské paměti.

  1. Nyní, když jste nastavili paměti typu a určení počtu a zdravotně postižené

paměť chránit funkce, stiskněte tlačítko + tlačítko pro výběr přímo pod [Ano].

  1. Stiskněte jej znovu po „Určitě?“ prompt na displeji konečně uložit hlas.

OBCHOD tlačítko je třeba použít ihned po editaci hlas, pokud chcete
, aby ten hlas. Lisování některých dalších tlačítek (EXIT zvláště) se může
způsobit ztrátu své úpravy.
Mějte na experimentování s EASY EDIT rysy. Používejte je s různými předvoleb
Hlasy předtím, než jdete do další části, a když přijdete na nějaký kombi-
národy, které se vám líbí, ukládat je do paměti uživatelů, jak jsi výše.
Karetní operace Kromě uživatele a přednastavených hlasy, hlasy z paměťové karty jsou také k dispozici.
Speciálně konstruované karty (ROM karty) může být volitelně zakoupit, každý s 100
Hlasy vytvořil expert programátory. Pokud máte takové ROM kartu pro YS200,
Zde je návod, jak ji používat a poslechnout si některé ze svých hlasů. (Volitelně k dostání také se
MCD32 RAM karta pro ukládání vlastních originální hlas data.)
VÝBĚR CARD Za prvé, vložte ROM kartu do slotu na levé straně předního panelu. Jemně
HLASY zasuňte jej do obličeje, až je pevně usazena v patici. Next, novinářský průkaz. Nyní jste
připraveni vybírat a přehrávat karty hlasy. Vyberte jim přesně stejným způsobem, jakým
zvolené přednastavené hlasy (jak je popsáno výše v začínající kapitole).
"
Digita YAIV /
UCHOVÁVÁNÍ CARD HLASY Vezměme si jeden z hlasů karty teď a uložit do interní paměti uživatele.
TO Uživatelská paměť 1) Zvolte hlas karty, kterou chcete uložit.

  1. Stiskněte tlačítko STORE,

Skladujte <E-Organ I> Memory Chránit
89 <Ricochet>? Oči] uživatel off
Je k

  1. Pomocí tlačítek + VÝBĚR pod ‚paměť‘ a „Chránit“ pro přepnutí

paměti typu „user ‚a zase paměť chránit, aby‘ off.“ Na displeji by měla
jeví jako výše, když jste hotovi.

  1. Vyberte paměť uživatelské číslo, na které chcete uložit na kartu hlas

nejlevější + / – VÝBĚR tlačítek nebo numerická klávesnice – stejně jako vy
po zvolení hlasy normálně.
<<PAGE-DIVIDER>>

  1. Nyní stačí stisknout tlačítko pro výběr + pod [Ano] k provedení obchodu

provozu.
ÚSPORY hlasy, aby se také můžete ukládat na paměťovou kartu hlasy. Nicméně, ROM karty, které jste použili
Paměťové karty pro výběr hlasy ze ve výše uvedené činnosti nelze použít pro ukládání hlasy. Pro
to budete potřebovat speciální druh karty – paměťové karty. Můžete se dozvědět více o
Paměťové karty v kapitole syntezátoru Reference. Paměťové karty umožňují
uložit sekvenceru skladeb, stejně jako hlasy, funkce se dozvíte více o v
syntezátor REFERENCE kapitole.
Poznámka:
Vložením nebo vyjmutím paměťové karty RAM, zatímco zapnutí napájení může mít za následek
v částečné poškození nebo úplné vymazání hlasových dat uložených na kartě. Z tohoto
Důvodem, vložit nebo odstranit vaše RAM paměťové karty ze slotu kartu za
vypnuto napájení.
Pokud máte paměťovou kartu, postupujte podle následujících kro­ků:

  1. Vložte paměťovou kartu do slotu (před zapnutím napájení).
  2. Vyberte ten hlas, který chcete uložit – buď uživatele nebo přednastavených jsou v pořádku.
  3. Nastavte paměti chránit přepínač na kartě do polohy OFF.
  4. Stiskněte tlačítko STORE.
  5. Vezměte stejné kroky jako jste výše při ukládání CARD hlasy, aby uživatele mě-

Mory (kroky # 3 a # 4), ale změna zobrazení tak, že se zdá, jak je uvedeno níže:
Skladujte <E.Organ I> Memory Chránit
89 <Ricochet>? [Yes] karty off
AL I

  1. A konečně,–vyberte [Ano] k provedení operace.

SAVE, můžete vložit tlačítko také použít provádět podobné operace s kartou.
Nicméně, to je mnohem silnější – a potenciálně více destruktivní – než
OBCHOD tlačítko. Mocnější, protože můžete zkopírovat celý obsah karty do
Uživatelská paměť na někdejší. Více destruktivní, protože v tom, si erasewhatever
Hlasy byly v paměti uživatelů původně.
Použijte tlačítko STORE, v současné době, je to bezpečnější a zpočátku, pravděpodobně nebude
potřeba hodit 100-hlasové skupiny sem a tam mezi kartou a uživatelské paměti.
Pokud se ti to třeba, i když můžete dozvědět více o SAVE, LOAD tlačítko
v kapitole syntezátoru Reference.
Předtím, než můžete uložit nebo uložit data na novou paměťovou kartu, musí být ve formátu.
Viz Formát, str. 25.
Jste dokončili tuto kapitolu nyní a měly by být schopny fungovat téměř všechny
funkce YS200 s úplnou lehkostí a důvěrou.
Přejít zkoumání opět ve svém volném čase-najít zvuky se vám líbí, změnit jejich okolí s
různé editační funkce a jejich použití v písní vlastní tvorby. Pokud jste
jisti, jak něco udělat, vrátit se k této kapitole se osvěžit mi-
Mory. Nebo betteryet, přejděte na kapitolu syntezátor Reference. Tam objevíte
ještě zajímavější a vzrušující způsoby, jak využít YS200.

18 <<PAGE-DIVIDER>>
DEMONSTRACE YS200 také je schopen hrát speciálně připravené demonstrační skladby. Pět
SONG hrát takové písně byly vloženy do interní paměti a více mohou být přehrávány z
proudu a brzy-k-být-povolený ROM hlasová data karty. Každá karta má několik demo
písně, které využívají hlasy karty.
Demo skladeb i-vnitřní i paměťové karty by měly bohatě ilustrují
výkonný multi-hlas schopností YS200.
Chcete-li přehrávat demo skladby, prostě:

  1. Stiskněte efekt a JOB tlačítek současně.

10 ~ UE
DEMO, PLAY

  1. Vyberte píseň s levého dvojici tlačítek + Selector. První se-

přednáška ('CHAIN PLAY ") automaticky hraje přes pět demo skladeb v pořadí.
Jiné volby vám umožní hrát každé z pěti demo skladeb jednotlivě.
DEMO) Song vybrat paměť Start?]
0 CHAIN PLAY přednastavených [a­no]

  • 5 +
  1. Stiskněte pravé + tlačítko pro výběr (přímo pod „Start?“ Na displeji)

hrát vybrané demo song.

  1. Chcete-li zastavit přehrávání, než píseň skončí, stiskněte tlačítko EXIT.
  2. Pro přehrávání demo skladby z paměťové karty, vložte ROM kartu a použít třetí

dvojice + / – VÝBĚR tlačítka pro výběr paměťové karty. Poté, vybírat a přehrávat
písně, jak jste ve výše uvedené operace kroky.
Poznámka: -
Klávesnici není možné použít ke hře hlasy, když demo skladby hrají.

  • Poznámka:

Tyto demo písně jsou v žádném případě v souvislosti s sekvenceru YS200. Demo song
data nelze načíst nebo upravovat jako sekvence dat.

<<PAGE-DIVIDER>>
Zaznamenávání vašich
SONG
Sequencer SECTION
Mezi komplexní funkce YS200, jedna z nejpůsobivějších je
sekvenceru. V podstatě je to jako s malou nahrávací studio přímo v rámci vašeho synthesizeru. Pomocí něj můžete nahrávat a přehrávat skladby, použití až osmi různých hlasů
z YS200, a dokonce i možnost přehrávání hlasů na ostatních připojených přístrojích.
Chcete-li získat základní představu o tom, co sekvencer může nějaký čas trvat, než prozkoumáte
v následující části.
Pro zahájení prohlídka YS200, zkuste nahrát písně vlastní na
sekvenceru. Zde je návod, jak to lze udělat:

  1. Stisknutím tlačítka SEQ / PLAY.

(Red)

J STOP /
CONT
_ _
P
AY SONG) Hlasové
Opatření
Temp
~
~ POO: Elegantní 001 120

  1. Stiskněte tlačítko RECORD.

(Red) (červená)
SEQ / STOP /
~

PLAY CONT
FNORMAL REO Beat měření Tempo
POO: Elegantní 4 / 4 001 120
Přehrávání SONG

  1. Vyberte stopu, na které chcete zaznamenat stiskem příslušné stopy

tlačítko. Pro tuto chvíli, zvolte dráha # 1 stiskem tlačítka EG/TR1. LED
EG / TRI tlačítka se rozsvítí červeně.

  1. Stiskněte tlačítko START. LED tlačítka START se rozsvítí červeně. Metronom klikněte

začne a po 2-opatření vedlo-in, bude záznam start.

  1. Pro zastavení nahrávání, stiskněte tlačítko STOP / CONT. RECORD a START tlačítek LED '

vypne.
0 Můžete také nastavit tempo na vhodnou rychlost pro vaše píseň. Dělat
tato chvíle sekvencer běží, takže se můžete „cítit“ vaší cestě k pravé
ter-NPO. Nejprve stiskněte RECORD, pak START pro spuštění sekvenceru. Potom použijte

  • / – VÝBĚR tlačítka pod Tempo k jejímu urychlení, nebo zpomalit. Tisk

STOP / CONT a jste připraveni nahrávat znovu, tentokrát v novém tempo.
Chcete-li přehrát skladbu, kterou právě uvádí:

  1. Stisknutím tlačítka SEQ / PLAY.
  2. zelená LED na trati tlačítko trati, na které jste si poznamenali bude svítit.

V tomto případě LED TR1 tlačítka by měla být osvětlena v zeleném, což naznačuje, že dráha
# 1 bude hrát. Pokud LED nesvítí, stiskněte tlačítko jednou.

  1. Stisknutím tlačítka START začne přehrávat.
  2. Stiskněte tlačítko STOP / CONT, kdykoli budete chtít zastavit skladbu.

<<PAGE-DIVIDER>>
Jste dokončili tuto kapitolu nyní a měly by být schopny fungovat téměř všechny
funkce YS200 s úplnou lehkostí a důvěrou.
Přejít zkoumání opět ve svém volném čase – najdete zvuky se vám líbí, změnit jejich okolí s
různé editační funkce a jejich použití v písní vlastní tvorby. Pokud jste
jisti, jak něco udělat, vrátit se k této kapitole osvěžit svou pamět. Nebo ještě lépe, přejděte k další kapitole, syntezátor odkaz. Tam budete
Objevte ještě zajímavější a vzrušující způsoby, jak využít YS200.

<<PAGE-DIVIDER>>
Syntezátor REFERENCE
Tato kapitola manuálu je komplexní průvodcem pro všechny syntezátoru funkcí YS200. Naléhavě žádáme
můžete jít přes něj ledabyle na první, když některé funkce nebo zaměstnání stávky Váš zájem, přečtěte si o tom a snaží se ho využít
na YS200. Najdete zde také této sekci ruce, když budete potřebovat, abyste si osvěžili paměť o funkci nebo
provozu.
Tato kapitola se vztahuje na všechny Synthesizer operace. Další kapitola se vztahuje na všechny Sequencer operace. Synthesizer
Reference kapitola popisuje funkce v pořadí odpovídající tlačítka na předním panelu. Sequencer
Reference kapitola obecně popisuje funkce v logickém pořadí použití,
PLAY MODE TLAČÍTKA Pomocí tlačítka PLAY (PRESET, CARD, uživatel) a numerické klávesnice (nebo + k
zvolte vo Čes.
Vybrat EXJ ki
PLAY) PRE SET VOICE Tuning Poznámka posun
No.00 Eleg mravenec +00 – +00 –1
~

Vyberte hlas (0 – 99)
(Použití numerické klávesnice, nebo Převzít YS200 v krocích Half-
Jméno zvoleného hlasu I přes řadu + 24 (použijte
Nastavte ladění YS200
přes RA ČGE – 64 – 63 +
lákat +
EASY EDIT MODE
TLAČÍTKA
EG N Funkce: upravit nastavení generátoru obálky (attack, decay a release
krát) pro obě hlasitosti a tónů
Se například o:
EG kandiduje na obálce generátor. Ne, že slova samy jsou důležité pro
Pamatujte si, ale měli byste vědět, co obálky generátor dělá.
Každý zvuk, který slyšíte, od vyzvánění zvonu na pískání pneumatik
auta přijíždějící do náhlé zastavení, má přímý vztah k času. Objem zvuku
trvá určitou dobu, aby se dostal nejhlasitější bod – v případě zvon, téměř
okamžitě – a to trvá určitou dobu, než ztichne.
Také, pokud budete poslouchat pozorně, aby zvuk zvonu, zjistíte, že původní kovové
řinčeli zvuk je postupně nahrazují měkčí, více vyzrají vyzváněcí tón. V ostatních
slova, tón zvonu také v čase mění.
Pro syntezátor napodobovat zvuky skutečného světa, a ve skutečnosti, pro to vytvořit
zvuky jakéhokoli zájmu, musí být schopen řídit tyto změny v hlasitosti a tónu
v průběhu času.

<<PAGE-DIVIDER>>
YS200 to s jeho Attack EG to, Decay, a uvolnění parametrů. Jejich účinek
je možné snadno pochopit z tohoto schématu:
Level Key je propuštěn zde.
I ATTACK IDECAY11 ÚNIKU 11 časových
Krytí generátoru určuje, jak zvuk změny v hlasitosti a tónů
v průběhu času. Oba hlasitost a tón je možné ovládat společně stejné nastavení EG,
nebo nezávislé EG nastavení mohou být provedena pro každou z nich.
V terminologii syntéza FM, objem EG ovlivňuje dopravce operátora (y) a
Tón EG ovlivňuje modulátor operátora (y).
~ Chcete-li nastavit samostatnou např. pro objem:
Stiskněte jedno z + / – VÝBĚR tlačítka do „Volume 'je zobrazen.
~ Chcete-li nastavit samostatnou např. pro tón:
Stiskněte jedno z + / – VÝBĚR tlačítka, dokud "tón“ se zobrazí.
~ Chcete-li nastavit společné např. pro hlasitost a tón:
Stiskněte jedno z + / – VÝBĚR tlačítka do „VOL + tón“ se zobrazí.
9 Parametr rozsahy:
ATTACK: +10
Decay: +10
ZPRÁVA: +10
(Kladné hodnoty snížit čas, nebo se zvuk změna rychlejší; záporné hodnoty
Zvýšit dobu, nebo se zvuk změnit pomaleji.)
TONE Funkce: Set harmonických složek a brilanci tónu, určí
průběhy z hlasu.
Parametr Brilliance kontroluje, jak světlé nebo měkký tón. Kladné hodnoty
aby tón světlejší, záporné hodnoty, aby to více měkký. V FM syntéza ter-
minology, Brilliance ovládání výstupní úrovně modulátoru operátora (y).
Parametr Wave ovlivňuje frekvence (pozice) v harmonických nebo podtextů

  • Tj. změní základní charakter zvuku. Pozitivní nastavení

produkují vyšší tóny, a negativní nastavení bude vyrábět lowerovertones. Oznámení
že changingthis parametr může vést v kovových nebo kostrbatý zvuky pro některá nastavení.
V terminologii syntéza FM, Wave kontroly hrubé nastavení frekvence na
modulátor operátora (y).
Input-4Nos! parametr umožňuje změnit průběhy, že hlas používá pro
jeho generování zvuku. Každý hlas má čtyři zdroje zvuku, a každý může být podáván
jeden z osmi různých průběhů. Protože některé vlnové křivky jsou jasnější než jiní,
Tento parametr také pomáhá určit celkový jas a tón kvality
zvuk. V syntéze FM terminologii, input-4Nos! parametr určuje
křivky pro jednotlivé operátory.
Pomocí číselné klávesnice (0–7) vyberte jednu z osmi křivek pro každý jed-
jednotlivé zdroje zvuku (operátor), a používat rightmost + VÝBĚR tlačítek
předem průběhy všechny zdroje zvuku 'o jeden.
Každý zdroj zvuku (operátor) je zastoupena jedním číslici čtyři-místný displej,
a každý může být změněno pouze 0 až 7.

<<PAGE-DIVIDER>>
N Parametr rozsahy:
BRILLIANCE: + 10
WAVE: + 10
Vstupní-4Nos!: 0 – 7 (pro každý subjekt uvedené v čtyř-místné displeje)
LFO 9 funkcí: Nastavte rychlost, hloubku a citlivost vibrato a tremolo efekt.
Nízkofrekvenční oscilátor se používá k modulaci (příčina periodické kolísání)
hřiště a / nebo objem zvuku. LFO-řízené hřiště modulace se nazývá Vibrato,
a objemu nebo amplitudovou modulaci se nazývá Tremolo.
~ Rychlost modulace lze nastavit.
~ Vibrato parametr nastavuje jak pitch hloubka modulace a citlivost
současně.
~ Parametr Tremolo upravuje i hloubku a citlivost amplitudy modulární-
zení.
Dva nezávislé ETO jsou k dispozici pro hlasy při použití Multi režimu
funkce. Proto při použití 3 nebo více hlasů současně, LEO použita
na jeden hlas může ovlivnit jednu nebo více dalších hlasů. Viz LFO v MULTI
MODE FUNKCE části této kapitoly pro více informací.
N Parametr rozsahy:
SPEED: 0–99
Vibrato: 0–99
TREMOLO: 0–99
NAME N Funkce: Přiřadit jména k hlasům.
Hlasové jména mohou být až deset znaků. Mezi nejpoužívanější patří
písmena abecedy, čísla, a 16 dalších speciálních znaků a punctu-
vání značek.
Chcete-li zadat hlasem jméno:
Použijte třetí dvojici tlačítek + SELECTOR (přímo pod proud hlas jméno)
na pozici kurzoru. Chcete-li zadat úplně nové jméno, umístěte kurzor na be-
vyzrňování na současný název. Černé klávesy mohou být také použity k podpoře kurzoru.
0 Čísla se zadávají z numerické klávesnici, zatímco písmena a znaky jsou
vstoupil po jednom z klávesnice, jak je vysvětleno v 'jmenovat upravený
Hlas „, strana 15.
EFEKT N Funkce: Přiřadit efekt předvoleb na hlasy, editovat parametry účinku předvoleb.
Ten efekt předvoleb K dispozici jsou:
Č. 0 Reverb – sál
Č. 1 Reverb – Pokoj
Č. 2 Reverb – Desky
Č. 3 Delay
Č. 4 Delay – levý / pravý
Č. 5 Stereo Echo
Č. 6 Distortion + Reverb
Č. 7 Distortion + Echo
Č. 8 Gate Reverb
Č. 9 Reverzní Cate
<<PAGE-DIVIDER>>
~ Reverb předvolby obnovit odrazy zvuku, neboť by bylo slyšet
různých prostředích, a tak, aby zvuk zdá přirozenější a realističtější.
~ Delay předvolby přidává jeden opakovat. Delay – levý / pravý, přidá jeden opakování,
nejprve vlevo, pak vpravo.
~ Stereo Echo přednastavených přidává postupně rozkládající se opakuje (vlevo a vpravo dohromady).
~ Zkreslení předvolby přidat hard-obroubený, kostrbatý zvuk.
~ Gate předvolby vytváří reverb, který je odříznut (tj. "řízených“) předtím, než může rozkládat
přirozeně. Reverzní Gate předvolby vytváří reverb, která roste hlasitěji s časem
(Opak přírodních reverb), než je odříznut.
Každá taková předvolba má dva parametry: čas (nebo, v případě dvou reverb předvoleb Gate,
Velikost pokoje) a rovnováhu. Čas parametry Reverb předvolby v podstatě de-
Termine vnímané velikosti místnosti úpravou délky dozvuku.
Čas parametry Delay a Echo předvolbami určit délku doby mezi
původní zvuk a zpožděné opakuje. Velikost pokoje parametry Gate
předvolby stanovení výše odrážející „praní“ ve zvuku. Bilance parametrů ve všech předvolbách umožňuje nastavení relativní úrovně účinku ve srovnání
na hlas. Nastavení bilance 0 obrací účinek off.
Účinek a Pan nemohou být použity současně. Je-li účinek nastavení se upravuje
pro hlas, zatímco ten hlas, nebo jakékoli jiné v režimu Multi režimu má
pan nastavení, objeví se následující hlášení krátce objeví, a pan nastavení (s) bude
být ignorován.
Účinek), nastavené váhy
WTENTIONt Pan data byla i.onored!
9 Parametr rozsahy:
TIME (Reverb Presets # 0, 1, 2, 6): 0,3 – 10,0 sec
TIME (zpoždění Presets # 3, 4, 5, 7): 0,1 až 300 msec
Velikost pokoje (Gate Presets # 8, 9): 0,5 – 3,2 sec
Zůstatek: 0 – 99
SAVE, zatížení a
Skladové operace
SAVE, LOAD MODE 2 Funkce: Uložení YS200 hlasy, nebo sekvencer data na kartě RAM paměti; zatížení
hlasy, nebo sekvencer údaje YS200 z ROM nebo RAM paměti
karty, formát karty RAM paměti pro ukládání buď hlasu / systému
nebo sekvencer data.
N FORMAT
Předtím, než můžete uložit YS200 hlas (nebo sekvence), data na kartu RAM paměti,
Musí být ve formátu přijmout YS200 hlas (nebo sekvence) data. V pravém horním
na LCD se zobrazí ve formátu.
Chcete-li kartu? Frome Card? Formát <YS S/V>?
[Ano] [ano] pro hlasové Oči]

<<PAGE-DIVIDER>>
Formátování RAM paměťové karty se provádí:

  1. Vložení vhodné RAM paměťovou kartu do slotu na předním panelu.

Ujistěte se, že RAM paměti chránit přepínač na kartě je nastaven na OFF.

  1. Formátování RAM paměťové karty buď pro hlasové / system nebo sekvencer data

skladování. Použijte třetí dvojice + / – VÝBĚR tlačítek zvolte typ formátu,
stiskněte pravé + tlačítko pro výběr vyberte [Ano].

  1. provedení operace. Na displeji se zobrazí „Určitě?“ potvrdit Formát

provoz, vyberte [no] zrušit a [ano] vykonat.

  • Poznámka:

Formátování RAM karty se automaticky a nenávratně ERASE ALL DATA o
karty. Make absolutně jistý, že žádná důležitá data, je na RAM kartu
v úmyslu formátu. pokud je to možné, používejte pouze prázdné karty RAM paměti pro uložení
nových dat.
IF SAVE, LOAD

Chcete-li kartu?
Z karty? <VS
Formát S / V>?
Oči] [Ano] pro hlasové Oči]
-

Při ukládání nebo načítání dat, budete dotázáni „Určitě?“. Stiskněte tlačítko + znovu
k potvrzení operace.
Poznámka
Načítání dat z karty do YS200 vymaže všechny předchozí údaje tohoto
TYPE (hlasové nebo sekvence) v YS200. Pokud je to možné, uložte důležitá data na
prázdné RAM paměťové karty před nakládkou žádná nová data.
Stejným způsobem, bude ukládání dat z YS200 do karty RAM paměti ERASE
ALL předchozí údaje v kartě RAM paměti.
Loading hlasové nebo sekvencer data z RAM či ROM kartu YS200 se provádí:

  1. Vložení vhodné RAM nebo ROM kartu do slotu na předním panelu.
  2. Výběr typu dat se má nahrát: hlas / system nebo sekvencer data. Použití

Třetí pár + I – VÝBĚR tlačítek vyberte typ dat, poté stiskněte
nejpravější + tlačítko pro výběr načíst data.

  1. provedení operace. Na displeji se zobrazí "jistý? ' potvrdit zatížení oper-

vání. Vyberte [no] zrušit a [ano] spustit.
Loading hlas / system nebo sekvencer data k YS200 automaticky a ir-
retrievably ERASE ALL předchozí data z této paměti typu. Pokud je to možné, uložte
Vaše důležitá data do prázdné karty RAM paměti před nakládkou žádná nová data.
O RAM paměťové karty (MCD 32)
Data nemohou být uloženy na kartě paměti RAM, pokud ochranu proti zápisu přepínač
na kartě je nastaven na OFF. Karta je také vybavena článkovou baterií, které musí
být nahrazen periodicky.

  1. Psát Chránit Switch (WRITE PROTECT)

Použijte ostrý-poukázal také [jako šroubovák přejít ochranu proti zápisu přepínač
pro zapnutí či vypnutí. Nastavte přepínač do polohy ON pro pravidelné používání za účelem ochrany dat.

<<PAGE-DIVIDER>>
Přepněte se na OFF při psaní data.
OFFJ L ON
. R TE PROTECT WRITE PROTECT
<z Pravidelné use> l, pro zápis dat>

  1. Výměna baterie

Uchování dat vyžaduje lithiové baterie. Pro pravidelné užívání, lithiová baterie
trvá asi pět let. RAM Paměťová karta je dodáván s lithiovou baterií
již instalován. Pokud se baterie vybije, nahradit ji novou, po
postup níže. Použijte CR2025 lithiová baterie.

  • Poznámka:

Po výměně baterie, všechny údaje v paměti RAM karta bude
vymazány. Vložte údaje nezbytné k YS200 vnitřní paměti před nahrazením
baterie.

  1. Vyjměte šroub a článkovou baterií případě pokrytí s malým šroubovákem Phillips.
  2. Vyjměte starou baterii a vložte novou (CR2025) s + stranou

nahoru.

  1. instalovat kryt a upevněte jej šroubem.

Víko
7 ~ 3
Lithiová baterie
(CR2025)
Karta
OBCHOD 9 funkcí: Uchovávejte jediný hlas, aby uživatele nebo paměťové kartě, vyberte typ paměti
pro skladování, paměť chránit, vyberte cílové číslo.
OBCHOD tlačítko umožňuje rychlé ukládání jediný hlas k uživateli nebo paměťové karty.
S jedinou výjimkou Sequencer režimu, stiskem tlačítka STORE, umožňuje
vás k odchodu z jakéhokoli režimu a provoz na uložení aktuálně zvoleného hlasu.
Hlasy z libovolného místa Play Mode – Card, uživatele, nebo přednastavených – mohou být uloženy do
jakékoliv kartové nebo Uživatel umístě

fortin

http://diplodoc­s.jp/jim/YAMA­HA/YS200-_E

fortin

MIDI KE stažení zdarma – free… odkaz: http://downlo­ad.cz.hellsha­re.com/md.rar/1365402