JájsemRaibek

Mohu si zvolit obrázek avataru dle svých představ?

V pravidlech se píše, že: „Nepoužívejte prosím, vulgární či jinak nevhodné fotografie a obrázky“.
Jakým způsobem by byl považován avatar vytvořený z obrazu od F. R. Čecha, jehož název je: Zvířátka odivují píču? Byl by tento avatar nevhodný?
http://www.ringo-cech.cz/images/con­tent/content/zvi­ratka_obdivuji_pi­cu-ajnuqr.jpg

Nejlepší odpověď
gecco

Myslím, že takový avatar bys mohl používat až po 22:00…
;-D

Další odpovědi
zzzlatokopka

To je umělecké dílo, tam snad cenzura nebude, pokud jo, tak je to hodně smutné.

Drap

Mydlím, že takový avatar bys mohl mít a že by ti slušel.

marci1

Myslím, že vzhledem k tomu, že jsou tady i mladší děti, by to neprošlo. Možná kdyby tu byli jen dospělí.
Doplňuji:
Ale v malém avatarovém provedení tam není nic vidět. 🙂

anonym

Když prošel Gotovina jako avatar, tak toto by mohlo taky

anonym

Myslím,že ne,to by tu neprošlo.

postcd

můžeš všechno, jeslti je nevhodný ti řeknou ti, kdo mají právo mazat ty nevhodné
Doplňuji:
můžeš všechno, ale na vlastní riziko

anonym

Myslím, že větší problém je to, že ten avatar je maličký a asi nebude dost jasné, co to tam vůbec máš, ten Čech, to je kůň 🙂