Bullner

Mohu si ZDARMA založit internetovou stránku ?

Chtěl bych Internetovou stránku ZDARMA …
Nechci za to platit , existuje to ???

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, takové služby existují. Ale zcela „zadarmo“ to není, obvykle tam poskytovatel hostingu dává reklamu.

Další odpovědi
Quimby

Ano existuje, ale jen jako domény třetího řádu. Například ic.cz nabízí stránku zdarma.

Pokud přesto chceš mít doménu prvního/druhého řádu, tak za ty musíš zaplatit a samozřejmě si musíš sehnat/pronajmout daný server.

Stingo

Ja mam blog na wordpress.com a na webnode.cz a zadna reklama tam neni. Na webnode si muzu vlozit vlastni reklamu google adsense nebo sklik a mam z toho nejake penize. Moc to ale neni.

postcd

něco jako endora.cz