tynka17

Mohu si vzít telefon na splátky(15 let) ?

Nevíte prosím vás někdo jestli je možné vzít si telefon na splátky když mi je 15 let? Všichni z rodiny jsou zadlužení nebo v solusu? moc děkuji :)

Nejlepší odpověď
gecco

Máš nějaký ´oficiální´ příjem?? – nemáš – takže nemůžeš…
😉
…„všichni z rodiny jsou zadlužení nebo v solusu“… – a ty je chceš dohnat – to brzy začínáš…!!!

Další odpovědi
marci1

Ne. Musela bys mít 18 let a z čeho bys ty spátky splácela ? 🙂

anonym

Jen si ho vem,rodina to zacáluje,to už není taková suma,to dají až budete volat někam na sociálku,tak bude potřeba.

arygnoc

nikdy nič, čo nepotrebuješ na prežitie, nekupuj na dlh.

😉

Lamalam

Asi to nepůjde. Na splátky jsem si sice nikdy nic nekupovala, ale předpokládám, že po tobě budou vyžadovat potvrzení o pravidelných příjmech.

McArthur

V patnácti letech nejsi právně zodpovědná k podepisování smluv tohoto typu, a tak nemáš šanci získat půjču, tj. i cokoliv na splátky.

Pokud Ti něco nezajistí lepší příjem, tak si to na splátky nekupuj a ani o tom v budoucnu neuvažuj. Je to cesta do dluhové pasti.

tynka17

Splácela bych to z peněz které mi dává děda.. Nějakých 500 Kč měsíčně mi vůbec nedělají problém :) !

gecco

Celá rodina zadlužená a tobě 500,– měsíčně nedělá problém???
A to je ti 15??? – odhadnul bych, že tak 5…
Zadlužený a nemocný děda ti dává peníze a ty je chceš vyhodit za hračku…
:-OOO
Protože o nic jiného nejde – na volání a SMS ti stačí telefon za 300,– – https://www.mi­ronet.cz/samsung-e1200-152quot-cerny+dp178227/ …

tynka17

Mám jen dědu a mámu.. Máma ma schizofrenii a nezvládá platit z důchodu který je asi 5000 kč nájem a vše potřebné tak jí děda pomáha.. Není zadlužený tolik a má to svůj důvod! Tak se zdržte takových komentářů! Musela se třeba platit léčba.. A jen injekce kterou má každé dva týdny stojí 5000!!

ReHu

A co třeba pořídit telefon levnější a pomoci mámě s placením.

anonym

Je ten telefon opravdu tak nutný?
Nestačil by ti nějakej z bazaru?