xx.man.xx

mohu mít akvárium bez osvětlení?

třeba s nesáročnýma rostlinama na světlo by to nešlo a s menším množstvím ryb (samozřelmě bez vzduchování

Nejlepší odpověď
www

Ano, je to tak jak píšeš.
Rostliny méně náročné na dobu osvětlení, vhodná kombinace množství rostlin a druhů ryb, velikost a umístění akvária ap.
Na tuto otázku ti lehce a přesně, podle tvých možností, odpoví v každém slušném obchodu s akvaristickými potřebami.

Další odpovědi
láďa1

I tak se dají chovat rybky,lépe je ale molitanový filtr na vzduchovací motorek který má spotřebu 5 W.Z rostlin které nepotřebují moc světla je Cryptokoryna červená.Akvarium umístit alespoň k oknu-ne na přímé slunce.