dgfdgf

Mohli byste mi říct informace o Amazonu, který bych měl vědět, než z něho něco koupim?

U výrobku píšou, že odesílaj do dvou dnů, ale kolik mě bude stát poštovný? Kolik stálo Vás? Zákazníci nenakupujou od Amazonu, ale přes Amazon od různejch výrobců? Takže záleží z který země zboží je. Kolik by stálo přes Amazon zboží z Novýho Zélandu? A co třeba z Francie?

Odpovědi
mosoj

Všechno co potřebuješ vědět se dozvíš při nákupu. Než potvrdíš objednávku se vše dozvíš. Ještě je dobré vědět o případném doplatku DPH či cla. Vše se již zde diskutovalo. Snadno najdeš.

Edison

Bóóóže… Každý obchod má informaci o doručovacích možnostech, každý obchod má něco jako obchodní podmínky, reklamační podmínky a podobně. Jen si to holt na těch stránkách přečíst.

dgfdgf

A jak já zboží převezmu? Někdo mi ho doručí domu? Kdo?