zjentek

Mohl bych nastartovat podnikání s prodejem pochutiny, která by se skládala napůl z nugety a napůl z másla?

Samozřejmě ANIŽ by to kohokoli trápilo!

Nejlepší odpověď
Drap

Proč ne. Nic ti nebrání. Vyřídit si živnost, povolení a schválení od hygieny, kde a jak to můžeš vyrábět, a kde a za jakých podmínek prodávat a už se penízky sypou.

Další odpovědi
elkon

Když si myslíš, že takový blaf někdo koupí, tak to zkus.

da ny

Já bych těch 31ˇ% arašíd a palmáč, máslem „neředila“.
Je drahé, brzy žlukne a nikdo to kupovat nebude. Škoda másla.
Leda bys tím natíral nějaký cukrářský výrobek, který by byl někdo ochotný zbaštit 😉
Samotné to bude neprodejné (složení) a drahé. Kdo by ti to „pokryl ŽL“......
Zkus přijít s lepším nápadem 😉

Emefej

Jasně, rozjeď to. Nějaké vzorky zdarma budou?

Lída Novotná

Kdo by něco takového jedl?

carlos111111

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Když se podíváme s čím vším se páni podnikaví velkomožní nestydí obchodovat a spotřebitel se toho neštítí, nemůžeme se otázce divit. Děkuju.