El dejvo

Mohl by někdo poradit proč mi nejde hra Shakes and fidget více v popisu

Když napíšu do vyhledávače s17.sfgame.cz tak mi to nic nedela ale pred vcerejskem mi to slo a vcera a dnes ne a internet mam rychly a jinym lidem to jde nevite cim to je dekuji za odpovedi 🙂
Doplňuji:
Skusil google chrome a taky nejde furt se to načita :D

Odpovědi
Lutagame

Mě tvůj odkaz jde a skusil si jiný prohlížeč ?
Doplňuji:
nebo skus jiny jazyk serveru me to jednou pomohlo dal sem svet 17 ale v nemcine (koncovka .de) a slo mi to a pak sem jen ve volbách dal jazyk : čestina :)

PaNdA^

Tak zkus ještě Explorer a Mozilu, a chvilku počkej..Třeba se to načte po chvíli…

Ondra 2

Taky mi to dnes nejde spustit!