Rendanfuls

Vysvětlíte mi pojem „tržní nika“?

Momentálně pracuji na projektu, který se zabývá vytvořením reklamní kampaně pro mou školu a narazil jsem na pojem, který ne tak úplně chápu. Byli byste prosím schopni mi polopatě (ideálně s nějakým příkladem) vysvětlit, co je to tržní nika?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Polopaticky – díra na trhu.

Další odpovědi
anonym

Osobně když něco nevím, podívám se na net, kde je možnost zjistit to, co potřebuji. Něco podobného bych doporučil, pro začátek, i tobě.

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Tr%C5%BEn­%C3%AD_nika

Rendanfuls

Na netu jsem hledal (jak na českých, tak i na anglických stránkách), ale nenašel jsem žádnou stručnou definici. Všechno je to víceméně opakování toho samého.