Pokročilý

Mobilní internet, kolik tak stačí na pár hodin surfování a puštění krátkého videa?

Plánuju internet do notasu a chtěl bych se zeptat těch, kteří mají internet v notasu, jaký jim vyhovuje a jaký by mi doporučili, klidně operátora, pokud máte zkušenosti s ním. Doma mám optiku, tam není co řešit, ale hodně cestuji a potřebuji ho.

Odpovědi:

Bronzový

Pro běžné nonstop fungování (web, e-maily, pár obrázků a youtube videí v nízké kvalitě) beru minimum 10GB měsíčně.

Nepíšeš, jestli chceš internet do telefonu a budeš ho sdílet do počítače nebo jestli chceš samostatnou SIM, kterou vložíš do počítače (případně samostatného modemu).

Zkus svého mobilního operátora, jestli nabídnou něco výhodného. Mně vyhovuje T-Mobile.

PS: Na hodně místech při cestování se dá najít bezplatná WiFi. Pokud tedy potřebuješ vykrýt jen pár míst bez internetu pro kontrolu e-mailu apod. Tak bych zvážil neplatit internet paušálně, ale jen přenesená data (též nabízí T-Mobile).

Bronzový

3 Giga měs. a sleduji videa na YT, čtu vše, od slev, maily a internetové zprávy, aktualizuji, vlastně ani datové připojení nevypínám, někdy pomohu jako Hotspot ukrajince v hospodě, a i když něco stáhnu, nějaký fim či soubor, těch tři giga nadoraz nevyužiju.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.