Katrous

mobilhouse-značka

Dobrý dne chci se zeptat od jakého výrobce má tato stránka mobilhouse.cz v nabídce nejvíce značek telefonů?děkuji

Odpovědi
www

Běž na jejich stránky a začni počítat. Sorry, mně se nechce dělat to, co lehce zvládneš i ty 😉 .

Bedy

Ráda byste vyhrála Nokii Lumii 920 s WIndows Phone 8, že?
Tak Vám děkuji za tip, spočítal jsem si to a výsledek? Zkuste si to spočítat. Vemte si, že největšími hráčmi na trhu s mobily jsou Nokia, Samsung, Apple, HTC a Sony Ericsson. Zbytek už jsou minoritnější.

Snad jsem Vás trošku pošťouchl dál…