Mizí vám na Facebooku příspěvky?

Poslední dobou je to u mě pravidlem. Když tam hodím novou fotku, tak se mi zobrazí jen na mé Timeline, ale na hlavní zdi prostě do druhého dne zmizí. Mezi příspěvky přátel ze stejného časového úseku prostě není. Nebo se stane, že mi zmizne vše od určitého data nazpět a po týdnu se to zase záhadně objeví. Když jsem napsal na technickou podporu, tak jsem se dočkal jen omluvy na jejich velkou časovou vytíženost.

Odpovědi
mosoj

Příspěvky z Facebooku mně nemizí, ale mizí mně peníze z peněženky .

honza19hk

jsem rád,že ho nemám.Aspoň to mám bez takovýhle problémů.