Toruk

Mísení odpovědí s diskuzí

Vadí vám mísení odpovědí s diskuzí? Mě vyloženě ne, diskuze je bezva, ale chápu, že provozovatelům se to zcela nelíbí (Kodex). To mísení vnáší nepřehlednost… což není nejlepší. Napadá mě alternativa, že by se třeba mohl panel s odpověďmi rozdělit na dva panely a jedním z nich by byla diskuze. Podobně jako Norton commander zobrazuje data. Můj malý návrh: http://thi.uloz­.to/a/0/5/a0535a22364349­df87fb6524317b948c­.mini.jpg

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Moc se mi to nelíbí. Diskuzních fór je habaděj. Proč dělat více v jednom? S takovou tady za chvíli budeme mít i sekci humor, pak snad i sekci warez?

Další odpovědi
Tombik

Proč ne, ale možná by to pro nové uživatele bylo trochu nepřehledné.

anonym

To se mi libi-diskutovat.