Mikrofon mi jde potichu

Mám problem... Mikrofon mi jde strašně potichu... v nastaveni to mám nastaveny na max. ae furt nic.. kdyz mluvim do mikrofonu ze vzdalenosti 1cm normalne jak mluvim treba ve skole, tak se slišim v reproduktorech. nevíte nekdo co stim?? Jesli by ste se chteli na neco zeptat pište na email : Dodys47@seznam.cz ... potřeuju stim fakt pomoc. dekuju DoDo

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Start>Spustit

Napsat sndvol32

Přes nastavení si nastavte, jaké ovladače se mají v programu zobrazit (Možností>vlastnosti).

Zaškrtněte hlavně věci jako:
front pink in
rear pink in
mic in
(někdy se to značí různě)

Jakmile se Vám tento ovladač zobrazí v okně nastavení hlasitostí, tak jej ztlumte zaškrtnutím příslušného políčka. Tímto jste ztlumil VÝSTUP mikrofonu do reproduktorů.

Nyní jděte do zase do toho nastavení, kde jste povoloval zobrazení ovladače mikrofonu, a zvolte jako zařízení VSTUP (input), ale ne digital input, jen input.

Ujistěte se, že je zaškrtnuto zobrazení Mic volume (nebo něco podobného), nebo nejlépe zaškrtněte vše. Potvrďte OK. V s posuvnými ovladači zaškrtněte ztlumit u všeho, kromě mikrofonu. Ten zvolte na max. Možná to bude až moc, tak kdyžtak vyzkoušejte, jak to funguje a dle potřeby upravte. (Někdy jde jednotlivé vstupy jen zltumit a povolit, a hlasitost se nastavuje posuvníkem úplně vlevo, pro všechny vstupy společně.

Pokud hlasitost nebude stačit, dá se ještě povolit mic boost. Ten budete muset pohledat, jelikož se liší jeho umístění.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.