Microsoft Office PROSÍM SPĚCHÁ DEKUJI!

Dobrý den, koupil sem si notebook Asus nejnovější verzi a kdyš otevřu jakou koliv položku Microsoft Office tak mi to napise "Microsoft Office není nainstalován pro aktuálního uživatele. Chcete-li spustit otevřete instalační program" Účet mám administrátora a je to ten hlavní tak prosím poraďte. DĚKUJI MOC.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Spusť tedy instalační program! ;-)
No a pokud ho nemáš (stačí jej v PC vyhledat) tak to budeš holt muset koupit, nebo používat jiný ekvivalent zdarma, třeba OpenOffice.org.

Další odpovědi:

Stříbrný

některé programy jsou sice v počítači, ale nemusí být nainstalované, takže zkuste instalovat.

mám taky nový notebook, HP, a já tam místo toho co máte vy mám zatrhnuté - Microsoft Office mám již zakoupený - a u toho zelené tlačítko aktivovat, tak na to kliknu a vybafne na mě "potřebujete platný product key", samozřejmě žádný mi k ntb nebyl dodán, i když teda MOffice mám podle počítače zakoupený :)
stejně tak demo verze Corelu...

vyřešila jsem to následovně - stáhla a nainstalovala jsem si zdarma šířený Open Office, který otevře všechny předchozí možné formáty :D a je to... tak kdyby neprošla instalace, tak si nainstalujte tenhle texťák, pracuje stejně dobře jako jiné :)

A neznáš ještě nějaký?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.