OLDA321

Micro+ USB flashdisk

Koupil jsem si tento flashdisk: http://usb-flash-disky.heureka­.cz/verbatim-store-n-go-micro-16gb/
Je to vlastně micro USB a chtěl bych se zeptat, jestli jde připojit do normálního PC USB portu, nebo jestli musí být nějaký speciání zmenšení port. Předem děkuji za opdověď.

Nejlepší odpověď
led

V popise je napísané:
„Pro připojení k počítači je určeno rozhraní USB 2.0, které je zpětně kompatibilní s rozhraním ve verzi 1.1.“

Další odpovědi
badisko

ano..

pl4toon

Bez problémů můžete používat i s PC.

led

V prípade, keby šlo o inu veľkosť usb bolo by napísané mini usb, alebo mikro usb. V tomto prípade ide o typ usb 2M, možno ho použiť do typu usb2F aj do nového typu usb3F(zásuvka)