Natee

Máte zkušenosti s Korelou chocholatou / jejím chovem?

Před pár dny mi ji známí darovali. Mám pročtených pár brožurek o krmení, chovu a ochočení. Máte nějaké zkušenosti vy? Co mi můžete doporučit?

A naučí se korela mluvit? Mám samičku..

Nejlepší odpověď
kamila44444

Máme také mladou samičku korelky a mluvit se naučila. Jen jí často strkejte jen tak ruce do klece ať si zvykne a mluvte na ni často slo,co chcete aby se naučila.Jinak aby mluvila jako papoušek arra-tak to je pro ni těžké.nevím jak máte velké krmítka takže ani nevím kolik toho dávat.každé ráno jí dávat nové ale přesnou várku nevím.

Další odpovědi
ANONYMKA-248

samička se naučí mluvit pokud ji bude poskytováná celodení péče ím myslím: já jsem to udělala tak že jsem rozmočila ve vodě piškot a dala jsem si ho na ruku a ona my ho zobala z ruky a jak to jedla já jsem na ni mluvila slovo které jsem ji chtěla na učit… a takhle to šlo dál a dál atd..:)