Darkmichal11

Máte zkušenost s reklamací zboží koupeného na firmu v Alza.cz?

Na Alze jsem si koupil iPhone 7 a ani ne po roce se začal rychle vybíjet, přehřívat a konektor lightning začal odpojovat sluchátka a přerušovat nabíjení. Odnesl jsem tedy telefon do pobočky Alzy na Andělu. Z informací na jejich stránce jsem vyrozuměl, že u produktů koupených na IČ (na firmu) je 40 dní lhůta na rozhodnutí o reklamaci (předpokládám oprava, výměna, vrácení peněz nebo zamítnutí). Neví ale někdo, jak asi dlouho by mohla oprava trvat? Telefon má Alza už 21 dní a zatím jsem od nich nic neslyšel. Má někdo zkušenost?

Odpovědi
mosoj

Neměj strach. Do těch 40 dnů se ozvou. Pěkná firma. Většinou to bývá do 30 dnů.

Tw!st

Kupoval jsem iPad na svoji firmu, záruka se tuším u Alzy zkracuje z dvou let na jeden rok. Průběh reklamace by se neměl lišit od klasického zákazníka.

nyjono

Jednu.
Telefon se vracel hned druhý den, bez problémů.