Rokio

Máte úctu ke starým slepicím?

Já ano. Tyto kvočny kvůli nám toho hodně snašely.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

jiná odpověď

Je mně líto slepic, když jsem je viděla v klecích ve velkochovu. Chybělo jim peří, byly vychtrlé, někdy byla jejich kůže zbarvená do modra. . Družstvo je prodávalo, zájemů bylo dost,. Také jsem je několikkrát kouoila a postarala se o ně líp. Šlo o mladé slepice, brzy jim narostlo nové peří, zvykly si na zahradu a brzy snášely vajíčka,.

Pokud je slepice stará, opelichaná, tak je přínosem pro kuchyni. Slepice na smetaně je pochutka. Vývar ze slepicie dokonce léčí, urychluje průběh zachlazení, ale i vyléčí i jiné záněšlivé procesy.

Říkalo se kdysi, že slepičí polévka je i pro bolavou duši. Navíc domácí vajíčka jsou výborný pokrm. Ale slepice lze i vychovat, některá chodí ako pejsek za tím, kdo se o ni stará .
Určitě není hloupá, jak se to tvrdí. Umí rozeznat tváře těch, kdo se o ně stará. Myslím si, že umí předvídat, cítí, že s žene naapř, bouře a utíkají do kurníku.

Takže si cením slepičí vajíčka, ale i stará slepice je prospěšná., Mělo by se s ní slušně zacházet,. Péči umí ocenit,.

Další odpovědi
GM

ne

Staré vynešené slepice zbytečně neživíme, zaříznu je a uvařím. Pochutnáme si my, kočky i pes. Průběžně pořizujeme slepice mladé, abychom měli vajíčka.

Drap

jiná odpověď

Ano, mám. Slepičí vývar s domácími nudlemi je skvělý. Ani na paprice neni špatná.

plebs

ano

Když je zachovalá trochu zazobaná nemá mnoho plastik a silikonů nemá najeto mnoho sexu hodin a nefandí Rusku ani západu tak jsem pro.

paul1

ano

Moc to s tím možná nesouvisí, ale nedá mi to, snad se to týkalo i staré slepice. Historka je o tom, jak učil Stalin svoji generalitu jak mají zacházel s lidem. Nechal je nastoupit, dal si přinést slepici,
oškubal ji, položil na zem a sypal před ni zrní. Slepice poslušně chodila za ním, kudy Stalin, tudy slepice. Tak to je ta moje metoda, řekl.

JežíšKristus

ne

Čecho_slovák

ne

Nemám úctu. Jsou prolhané.

metro

ano

V jednom seriálu chodily slepice do důchodu.