Avatar uživatele
Rokio

Máte úctu ke starým slepicím?

Já ano. Tyto kvočny kvůli nám toho hodně snašely.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, zjentek, Marty Koller před 920 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

jiná odpověď

Je mně líto slepic, když jsem je viděla v klecích ve velkochovu. Chybělo jim peří, byly vychtrlé, někdy byla jejich kůže zbarvená do modra. . Družstvo je prodávalo, zájemů bylo dost,. Také jsem je několikkrát kouoila a postarala se o ně líp. Šlo o mladé slepice, brzy jim narostlo nové peří, zvykly si na zahradu a brzy snášely vajíčka,.

Pokud je slepice stará, opelichaná, tak je přínosem pro kuchyni. Slepice na smetaně je pochutka. Vývar ze slepicie dokonce léčí, urychluje průběh zachlazení, ale i vyléčí i jiné záněšlivé procesy.

Říkalo se kdysi, že slepičí polévka je i pro bolavou duši. Navíc domácí vajíčka jsou výborný pokrm. Ale slepice lze i vychovat, některá chodí ako pejsek za tím, kdo se o ni stará .
Určitě není hloupá, jak se to tvrdí. Umí rozeznat tváře těch, kdo se o ně stará. Myslím si, že umí předvídat, cítí, že s žene naapř, bouře a utíkají do kurníku.

Takže si cením slepičí vajíčka, ale i stará slepice je prospěšná., Mělo by se s ní slušně zacházet,. Péči umí ocenit,.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

ne

Staré vynešené slepice zbytečně neživíme, zaříznu je a uvařím. Pochutnáme si my, kočky i pes. Průběžně pořizujeme slepice mladé, abychom měli vajíčka.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

Ano, mám. Slepičí vývar s domácími nudlemi je skvělý. Ani na paprice neni špatná.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

ano

Když je zachovalá trochu zazobaná nemá mnoho plastik a silikonů nemá najeto mnoho sexu hodin a nefandí Rusku ani západu tak jsem pro.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

ano

Moc to s tím možná nesouvisí, ale nedá mi to, snad se to týkalo i staré slepice. Historka je o tom, jak učil Stalin svoji generalitu jak mají zacházel s lidem. Nechal je nastoupit, dal si přinést slepici,
oškubal ji, položil na zem a sypal před ni zrní. Slepice poslušně chodila za ním, kudy Stalin, tudy slepice. Tak to je ta moje metoda, řekl.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čecho_slovák

ne

Nemám úctu. Jsou prolhané.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
metro

ano

V jednom seriálu chodily slepice do důchodu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek