nikeroska

Máte skušenost s plněním toneru doma pomocí prášků??

Potřebovala bych poradit, zda je to tak jednoduhé jako plnění inkoustových náplní (sice místo 100% naplněné krabičky jsem měla jen 60%) ale je rozdíl dát za jednu ze čtyř náplní 400 a né 1200 ;) Prosím poraďte, moc děkuji

Odpovědi
hunter

jednou jsem doma plnil toner do tískarny xerox. Podařilo se mi prášek nasypat do toneru a zavíčkovat trocha bordelu byla na stole ale jinak čistá práce. Problém byl v tom, že některé tonery jsou hlidány elektronickým čipem který ukončí životnost toneru při prvním vyprázdnění. Je to proto aby lidi nešetřili a vždy koupili nový originální toner.