máte pevný netový připojení nebo mobilní net...?!?!

nevím co si mám vybrat jako.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Dnes o tom mluvila Gerta Mazalová, předsedkyně asociace SOS. Že internetová fóra navštěvují různí sběrači osobních informací, informátoři, kteří sesbíraná data prodávají. Jak jste staří, vaše zdraví, sexuální orientaci, politický názor, co máte doma. Zkrátka vše. A jak jsou lidi opatrní, že třeba při projednávání úvěru v Bance nebo sjednávání pojištění nechtějí říct svoje anamnézy, tak když se jich na ulici zeptá cizí člověk, hned se rozpovídá. "Víte, já už jsem stará, mě už je pětašedesát let, já jsem minulý týden byla v nemocnici s kyčlema. Syn studuje v Anglii, má 100 tisíc měsíčně. Jo paní, těm internetům vůbec nerozumím, to víte, ale máme doma mobilní i pevný internet a i televizi, já na ni koukám na ty seriály, víte?"

Nebo jsou někteří uživatelé internetu opatrní na fejsbůku, ale ukazují do zpráv jejich bydlení, jak to tam vypadá, kudy se tam vchází, jako tady http://www.novinky.cz/…

Další odpovědi:

Stříbrný

Moje priority, potřeby a možnosti se od tvých mohou lišit, takže netuším, co má otázka za smysl. Každopádně mám mobilní připojení, místy wi-fi.

Pokročilý

"nevím co si mám vybrat JAKO"

Mám pevnej, i mobilní, ale nevím jestli tě to zajímá, nebo chceš vybrat "jako"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.